Магістерська (магістратура) освітня лідерство

Загальні відомості

Опис програми

Короткі факти

Вимоги до курсу:
10 курсів (30 кредитів)

Типове завантаження курсу:
Осінь (2 курсу), Весна (2 курсу), Літо (1-2 курсу)

Час до завершення:
1 1 / 2-2 роки

Поточні посади випускників:
Випускники працюють керівниками шкіл ПК-12 та адміністраторами коледжів та університетів.

Огляд

Цифрова революція, рух до більшого включення в школи та інші сейсмічні зрушення в освіті кардинально змінили поле, зробивши потребу у високоефективних та різнобічних лідерах більшими, ніж будь-коли.

Магістр Лігі з навчального лідерства готує людей до керівних посад у широкому спектрі освітніх установ та пов'язаних з ними організацій та агентств. Випускники програми працюють у таких сферах, як шкільне керівництво та адміністрація, вища освіта, громадські та освітні організації. Очікується, що потреба у лідерах у школах К-12 очікується, що зросте на 8 відсотків за десятиліття між 2016 та 2026 роком, згідно з даними Бюро статистики праці США.

Деякі студенти отримують ступінь магістра, працюючи над їх основною атестацією в штаті Пенсильванія, лише за допомогою двох додаткових курсів.

M.Ed. Програма також слугує фундаментом для бажаючих вступити докторську програму Легі в освітньому лідерстві.

На майстер потрібно мінімум 30 кредитів. Студенти проходять п’ять основних курсів з таких предметів, як організаційне лідерство, дослідження, прийняття рішень на основі даних та різноманітність. Крім того, вони беруть ще п’ять курсів або 15 кредитів у своїй області інтересів, за погодженням з їх викладачем. Так, наприклад, студенти можуть проходити курси аспірантури з таких предметів, як Спеціальна освіта, Навчання, Навчання та Технології, Консультування та інші сфери, пов'язані з освітою.

Студенти можуть бути денними або заочними. Більшість занять пропонуються особисто в кінці дня або ввечері для зручності працюючих професіоналів, але є можливість провести деякі курси в Інтернеті.

Зазначений факультет Легі включає професорів з багаторічним досвідом адміністрації та викладання шкіл, а також тих, хто є авангардом дослідження кращих практик.

Навчальний план

Основна курсова робота (15 кредитів)

Номер курсу

Лідерство

Всього кредитів 30

Вимоги до заявки

  • Завершена онлайн-програма
  • $ 65 Плата за заявку
  • Мінімум середнього балу: 3,0 (для студентів)
  • Офіційні стенограми від кожного навчального закладу
  • 2 рекомендаційні листи - принаймні одна рекомендація повинна надходити від викладачів акредитованого навчального закладу
  • Подяка Коледжу про освітянську політику щодо дозволів
  • Особиста заява

Терміни

  • 8 травня розпочнеться літній семестр
  • Початок 1 серпня для осіннього семестру
  • 1 грудня для початку весняного семестру
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in Pennsylvania's beautiful Lehigh Valley, Lehigh is one of the nation's most distinguished private research universities. Through academic rigor, an entrepreneurial mindset and collaborative ... Детальніше

Located in Pennsylvania's beautiful Lehigh Valley, Lehigh is one of the nation's most distinguished private research universities. Through academic rigor, an entrepreneurial mindset and collaborative opportunities we challenge our students to become the leaders of the future. Згорнути