Магістерська психологія бізнесу

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Магістр ділової психології націлений на випускників програм психології і також відкритий для новачків з соціальних та економічних дисциплін. Програма надає глибокі знання ділової психології, яка стає все більш важливою на ринку, яка жорстоко переслідується економічними ресурсами, увагою або професійними талантами. У центрі навчального стенду

 • аналіз та проектування особистих та організаційних психологічних процесів,
 • дизайн відносин з клієнтами в умовах цифрових перетворень і
 • психологічне пояснення економічних рішень або інноваційних процесів.

Студенти набувають повної компетентності у передових областях застосування психології бізнесу, такі як: B. Управління охороною праці, фінансова психологія, сфери користувацького досвіду або підприємництва. Методологічні компетенції (якісні та кількісні методи) є інтелектуальними інструментами для висококваліфікованих професій і спеціально розроблені під час навчання.

Магістр магістр з психології бізнесу може вивчати німецьку мову навчання в Кампусі Берлін англійською мовою (магістр ділової психології) та HMKW в Кельні.

Незалежно від робочої мови відповідної навчальної програми, магістерські роботи, як правило, можуть бути написані німецькою або англійською мовами на HMKW . Для проведення іспитів це правило застосовується лише після індивідуального погодження та вимагає погодження викладача відповідного модуля.

Навчальний курс незабаром

особливість:

Специфіка економічної психологічної теорії та практики на ринку праці в неклінічній, аналітично-консалтинговій перспективі, дослідження та пов'язані з застосуванням

Компетентність мета:

Можливість професійного психологічного аналізу та дизайну персоналу, роботи, організації та інших економічних процесів, в науково-дослідній та практично-дорадчій функції

Тип дослідження

мова

Німецька (Кампус Кельн), Англійська (Кампус Берлін): Магістерська психологія бізнесу

(письмова робота може бути виконана німецькою або англійською мовами)

збори Денна зайнятість: 670, - € щомісячно | Неповний робочий день / додаткова робота: 449, - € на місяць

тривалість

Денне навчання: 4 семестри | Неповний робочий день / додаткова робота: 6 семестрів

Дата початку 2018 року Літо (квітень) та зима (жовтень) - будь ласка, зверніться до консультанта-студента вашого бажаного місця.

відгуки користувачів

Олександра Мурін (24 роки) з України навчається за магістерську психологію з жовтня 2016 року. В інтерв'ю вона розповідає про свій досвід на HMKW та про життя в Берліні.

Ніхарка Кондалкал (22 роки) з Індії розповідає про свій досвід в галузі магістерської психології в HMKW Berlin.

В інтерв'ю Джулія ван ден Волденберг (23 роки) пояснює, чому вона вирішила вивчати магістерську HMKW бізнесу в Кельне HMKW .

Ваш профіль

Кандидати: Випускники загальноосвітніх або спеціальних ступенів магістра з психології або в економічній або соціальній науці дисципліни.

Цільові професії: бізнес-психологи користуються попитом у всіх галузях промисловості та сфери послуг. Особливо у сфері праці та організаційної психології зростає попит на працю. Типові галузі роботи та обов'язки випускників, які мають кваліфікацію з економіки:

 • Управління персоналом (підбір персоналу, підбір та розвиток персоналу, тренінг, брендинг роботодавців) у відділах кадрів або служб обслуговування персоналу
 • консультації з питань управління
 • Незалежне тренування, робота тренера або консультанта
 • професійна психологічна чи оперативна психологічна консультація
 • Media Research / ЗМІ ефекти Дослідження
 • Маркетинг та реклама в агентствах, в корпоративних відділах маркетингу або в якості консультанта
 • Маркетингове дослідження агентств або інститутів маркетингових досліджень або дослідників ринку професійних послуг

Детальніше про кар'єру в галузі ділової психології.

модулі

Загальноосвітні модулі: вибіркові модулі з права на засоби масової інформації, управління засобами масової інформації, психологію медіа, навички міжкультурного лідерства.

Тематичні модулі: сучасні тенденції в організаційній психології, управління професійним здоров'ям, маркетингова психологія та дослідження ринку, досвід користувача та психологія нових засобів масової інформації, HR

План історії модуля

Структура та зміст навчальних програм HMKW характеризуються HMKW на міждисциплінарні та специфічні компетенції.

Всі студенти магістрів HMKW вибирати із семи модулів з полів фундаментальних, технологічних та людських факторів, з яких виділено всього три модулі.

Тематичні компетенції в магістерській програмі MA Business Psychology включають шість основних модулів, чотири передові модулі та останній модуль колледж-магістра.

На додаток до тем економічної антропології, організаційної психології, управління охороною праці, а також процесу прийняття рішень та фінансової психології з передовими статистичними та дослідницькими проектами, основні модулі також включають методологічні та практичні модулі.

З чотирьох розвинених модулів взято всього три.

Четвертий семестр буде завершено фінальним колективом майстра та написанням дисертації магістра в рамках незалежного дослідницького проекту.

Зміни у конкретному семестрі процесу зарезервовані.

вимоги до вступників

 • хороший до дуже хороший ступінь загальної чи спеціальної психології (університет чи коледж) або
 • хороший до дуже хороший ступінь в галузі економіки або суспільних наук (університет чи коледж)
 • Підтвердження придбання як мінімум 20 кредитних балів у психологічних дисциплінах та не менше 10 кредитних балів у статистичних / методологічних дисциплінах.

Увага: якщо у вас немає необхідних кредитних балів (СР) у цих областях, ви можете отримати їх за певних умов на HMKW ! Якщо протягом періоду навчання не відбувається перекривання, протягом семестру можуть бути прийняті наступні модулі:

За загальну статистику / методологію 10 КР:

- Психологічна методологія (5 КП)

- Статистика I (5 СР)

За загальною сумою 20 к.о. Основи психології:

- Основи психології (5 СР)

- Основи ділової психології (5 СР)

- Психологічний маркетинг та дослідження засобів масової інформації (5 КП)

- Основи медичної психології (5 СР)

Ті, кому потрібно лише наздогнати один із цих модулів, також можуть пройти курс першого семестру програми магістра. Передумовою для цього є те, що тривалість навчання для модуля, який буде завершено, не збігається з тими, що належать до регулярного розкладу з першого семестру.
Комісія за ловлення КП: 111 Євро / Кредитний пункт (на старті з зимового семестру 2017/18 119 Євро / Кредитний пункт)

 • Внутрішня процедура вибору в університеті
Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

All of its degree programs are additionally accredited by FIBAA (international agency for quality assurance in higher education). HMKW is active at three locations across Germany: in Berlin, Cologne a ... Детальніше

All of its degree programs are additionally accredited by FIBAA (international agency for quality assurance in higher education). HMKW is active at three locations across Germany: in Berlin, Cologne and in Frankfurt (Main). Згорнути
Берлін , Кельн , Франкфурт + 2 Більше Менше