Магістерська програма японського

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Місія Департаменту японський запропонувати ряд гнучких курсів і програм для задоволення різних соціальних потреб та навчання студентів у вищій мірі кваліфікованих громадян з передовими мовні навички та глобальному сенсі.

&nbsp

Департамент японський, спочатку Департамент Східної Мови, була створена в 1966 році і пропонувала курси з японської мови, економіці, політиці і культурне дослідження Японії. Через швидке зростання студентів, що вивчають японську та японської культури та суспільства в Тамканського університету, Департамент почав пропонувати два новачки класи в 1973 році. У 1985 році Департамент Мови Східної була перейменована в департамент японців. З постійним зростанням числа студентів, Департамент в даний час японські приймає близько 240 студентів щороку в трьох денних класів (близько 180 студентів) і одна мало часу класу (близько 60 студентів). Департамент також пропонує ступінь магістра з 2006 року.
Департамент японський був перший відділ Тамканського університету створити один рік навчання за кордоном програм з вузами-партнерами в Японії. Кожен рік, приблизно п'ятдесят студенти беруть участь в програмах і вчитися в Японії протягом одного навчального року.


Департамент японський має ряд японських підручників, наукових журналів, аудіо-і відеоматеріалів вчення про японських і японську культуру і суспільство. Студенти та викладачі можуть дивитися японське жити телепрограми в будь-який час, нова система супутникового зв'язку. Студенти також можуть вільно користуватися Інтернетом веб-браузера і японське слово, програмне забезпечення для обробки будь-який час з комп'ютерами нового японського операційної системи.

Останнє оновлення Жов 2011