Магістерська програма у галузі міжнародних відносин та управління

Загальні відомості

Опис програми

Магістр міжнародних справ та управління (МВС) призначений для студентів, які прагнуть професійної кар'єри в бізнесі, уряді, неприбуткових організаціях та міжнародних агентствах. Випускники МВС навчаються як загальновісти і мають досвід роботи з інтеграції спеціальних знань, необхідних для вирішення насущних політичних, економічних та соціальних проблем. Поєднуючи міждисциплінарне дослідження з підходом, орієнтованим на результат, програма МВА готує випускників до світу, в якому лідери та професіонали повинні все більше вміти працювати через кордони, дисципліни та сектори.
Навчальний план
Програма МВС базується на суворій міждисциплінарній навчальній програмі, яка об'єднує різноманітні перспективи, що складають основи економіки, політології, ділового адміністрування та права .
Наші три обов'язкові курси "Міжнародне врядування", "Держава та економіка" та "Міжнародна політика, економіка та бізнес" забезпечують концептуальні основи, методи дослідження та знання, необхідні для глибокого розуміння складності міжнародних проблем. Конкретні курси та практичні проекти дозволяють вибрати та вдосконалити спеціалізацію та розвинути свій особистий профіль. Програма включає в себе привабливий масив незалежних факультативних та контекстних досліджень. Написання дипломної роботи магістра дозволяє зосередитись на дослідницькому питанні за вашим власним вибором.
МВС є особливо сильним у сферах торгівлі та розвитку, миру та безпеки, а також демократії та управління. Навчальна програма вміло об'єднує перевірену експертизу St.Gallen в галузі економіки та бізнесу з аналітичним вивченням практичних питань, що стосуються політики та суспільства в цілому.
Теорія з'єднання з практикою є головним пріоритетом у програмі МВС. Існує кілька способів приведення теоретичного аналізу до вирішення чітко практичних проблем. Наші студенти беруть участь у проектах з експертами з міжнародних організацій, таких як Світовий банк або Світова організація торгівлі (СОТ). Вони можуть заробляти кредити на свій остаточний ступінь через стажування в компаніях та державних установах. Університет Сент-Галлен має давні зобов'язання забезпечити своїх студентів строгою практичною підготовкою, щоб максимально полегшити їх плавний перехід від університетського життя до професійного життя.
Міжнародні програми обміну
Подвійні ступені та інші програми
• МВС пропонує студентам можливість брати участь у привабливих програмах подвійного навчання. В даний час існують партнерські відносини з Інститутом політичних досліджень (Science Po) у Парижі, Франція, з Флотчерською юридичною школою та дипломатією Університету Тафтса в Медфорді, Бостон, США, Академією міжнародних досліджень Університету Йонсі Сеул, Корея і Університет де Лос-Анд в Боготі, Колумбія
• CEMS магістра в галузі міжнародного менеджменту
• Спеціальні програми обміну з Школою публічної політики Лі Куан Ю, Сінгапур; Школа міжнародних відносин, Санкт-Петербурзький державний університет, Росія; Інститут вищої освіти (HEID), Женева, Швейцарія
• Програми обміну з ок. 200 університетів-партнерів по всьому світу
Міжнародний партнер: APSIA
Університет Сент-Галлен є членом Асоціації професійних шкіл міжнародних справ (APSIA), що складається з тридцяти п'яти провідних шкіл у Сполучених Штатах, Європі та Азії. APSIA сприяє підвищенню кваліфікації фахівців у вищих навчальних закладах по всьому світу, обмінюючись інформацією та ідеями серед шкіл-членів та широкого кола міжнародних зв'язків.
www.apsia.org
Кар'єра перспективи
Програма МВС відкриває двері для різноманітних кар'єри. Наші випускники зараз працюють в консалтингових фірмах, міжнародних корпораціях, федеральних, державних та місцевих органах влади, в ЗМІ, дипломатії, міжнародних організаціях та НУО, політичних партіях та федераціях, а також університетах. Крім того, МВС готує вас до кандидата наук Сент-Галлен. Програма в галузі міжнародних відносин та політичної економії.
Вступ до програми МВС:
Будь ласка, ознайомтеся з нашим веб-сайтом для отримання найповніших критеріїв допуску.
www.admissions.unisg.ch
www.mia.unisg.ch
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide i ... Детальніше

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide in the Financial Times Masters in Management Ranking. The Master in Banking and Finance is ranked 6th in the FT Masters in Finance Ranking. International accreditations by EQUIS, AACSB and AMBA underline our commitment to a holistic curriculum that meets the highest academic standards. We aim to develop students both in professional and personal terms by providing them with an education along humanist lines. Згорнути