Магістерська програма з інженерних технологій для стратегії та безпеки

Загальні відомості

Опис програми

Резюме

STRATEGOS, Міжнародна магістерська програма з інженерних технологій для стратегії та безпеки (MSC в галузі інженерії / Laurea Magistrale), готує молодих інженерів, здатних розробляти моделі, алгоритми

Навчання в процесі роботи

STRATEGOS пропонують інноваційний підхід

Кар'єра перспективи

Навички стратегічного інжинірингу мають вирішальне значення для топ-менеджменту, стратегічного планування та управління в великих корпораціях. Інженери-стратегіки також працюють над розробкою Smart Solutions для створення нових послуг та продуктів у складних системах для бізнесу, промисловості, консалтингу, міжнародних агентств та оборони. Кілька великих компаній, які вже підписалися для оцінювання STRATEGOS студентів у стажуваннях, а також невелике Hi-Tech Enterprise займаються з нами, щоб запропонувати багато можливостей роботи.

Що ти навчишся

Комплексний системний аналіз сучасних моделей : можливість розробити моделі для промисловості, бізнес-сектору, оборони та внутрішньої безпеки.

Моделювання

Обмін даними та великі дані : методи наукових даних для боротьби з великими даними з різних джерел.

Системи підтримки прийняття рішень: Методології

Теорія ігор: Математичні моделі стратегічної взаємодії, присвячені виявленню виграючих стратегій.

AI

Моделювання поведінки людини: комп'ютерне моделювання, пов'язане з поведінкою людини та людськими факторами.

Економіка для стратегічного планування компанії: стратегічне планування та управління в корпорації та пов'язане з цим економічне.

Міжнародні справи

Серйозні ігри: Комп'ютерні ігри, присвячені навчанню, навчанню на основі занурення та залучення віртуальних середовищ.

Сільське господарство даних, DOE, статистика

Включення мереж і технологій ІКТ: архітектури, мережі та технології, що дозволяють отримати нові можливості у прийнятті рішень.

Ви знали, що

STRATEGOS Трансдисциплінарний підхід поєднує інженерні, економічні та міжнародні відносини на базі технологій Bleeding Edge, що забезпечують висококваліфікований профіль.

STRATEGOS є кількісним інженерним майстром, здатним розвивати також м'які навички, такі як управління проектами та робота в команді за допомогою конкретних семінарів і навичок.

Останні 6 місяців магістерської програми присвячені завершенню стажування у велику компанію або міжнародну лабораторію, що працюють над розробкою нових рішень для реальних проблем.

Основні компанії, такі як Accenture, Ansaldo, Leonardo і Paul Wurth, вже підтвердили свою участь у ініціативі STRATEGOS.

Високотехнологічним підприємствам малого та середнього розміру потрібні стратегічні інженери для розробки додатків майбутнього.

Сектор оборони та внутрішньої безпеки як інтелектуальні міста та урядові сектори дуже зацікавлені у розробці стратегічних інженерів.

Зміст

STRATEGOS, міжнародна магістерська програма з інженерних технологій для стратегії та безпеки (MSC в інженерній справі / Laurea Magistrale), є новою ініціативою Стратегічної інженерії Генуезького університету, заснованої 1471 р. Н.е. STRATEGOS сприяє кількісному моделюванню для підтримки рішень шляхом розробки нового покоління інженерів, здатних працювати зі стратегічним мисленням і підтримувати осіб, які приймають рішення, шляхом освоєння сучасних моделей, моделювання, а також інших технологічних та наукових напрямків.

Оперативний життєвий цикл інноваційних систем, як правило, досить довгий і багатий на невизначеності і сильно залежить від багатьох змінних, а також від майбутніх сценаріїв, тому належний підхід у моделюванні та кількісному аналізі цих елементів є фундаментальним для остаточного успіху.

Розуміння цих питань є принципово важливим і необхідно підготувати інженерів і вчених, здатних створювати моделі для підтримки осіб, які приймають рішення. Незважаючи на це важливість, до цих пір ці стратегічні аспекти часто грубо розглядаються традиційними підходами та освітніми практиками: часто пропонуються лише якісні підходи або спрощені методології статичного аналізу.

STRATEGOS спирається на основи ІКТ та М

Швидкі факти

  • Тип: Магістерський курс
  • Тривалість та кредити: 2 роки / 120 КФЕ
  • Клас: LM / DS
  • Вхід: безкоштовний доступ
  • Седе: Генуя
  • Мова викладання: англійська
  • Режим навчання: лекції
  • Податки та збори: від 0 до 3000 євро на рік. Дізнайтеся, чи маєте ви право на стипендії та винятки
  • Міжнародні партнерства: студентський обмін
  • Керівник програми:

Дізнайтеся більше тут і тут

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... Детальніше

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. Згорнути