Магістерська програма з стратегії та міжнародного менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Місія програми магістра в галузі стратегії та міжнародного менеджменту (SIM) полягає у наданні студентам передових знань загального менеджменту, необхідних для успішної кар'єри як поважних і відповідальних менеджерів. SIM пропонує інтегрований та міждисциплінарний підхід, оскільки лише такий підхід здатний передавати здатність справлятися зі складними проблемами управління нашого часу.
Цей підхід заробив SIM перше місце в рейтингу "Фінанс Таймс" у рейтингах менеджменту 2011-2017!
Навчальний план
Навчальна програма для SIM поєднує в собі науково обгрунтовану, академічну суворість магістра мистецтва з інтерактивним природою та практичним підходом, що присутній у провідних програмах МВА. Таким чином, студентам пропонуються найкращі з двох навчальних світів.
Розширені курси управління
Обов'язкові курси допомагають студентам знати про функціональні сфери управління. Студенти вивчають передові теорії та концепції, вивчають управлінську практику та беруть участь у науковому обговоренні.
Основні факультативи
Основні вибірки складаються з курсів Advanced Management, Integratives та SIM на практиці:
SIM інтегративів
SIM-інтегративи зосереджені на предметах широкомасштабного та актуального інтересу в галузі менеджменту. Багатопрофільні перспективи потрібні для того, щоб охопити ці теми та вивчити шляхи успішного вирішення основних проблем управління нашого часу.
SIM на практиці
СІМ-студенти повинні ініціювати та завершити міжнародну практику,
названий SIM International Project (SIMIP). Метою SIM-IP є студенти, які займаються складною та практичною роботою поза межами навчального закладу, однак актуально пов'язані з їх навчанням.
Виклик SIMagination Challenge вимагає від учня розпочати міжнародну соціальну ініціативу, метою якої є створення для них збагачення та значущих навчальних дій.
Корпоративні товариства
Програма SIM має тісні зв'язки з провідними міжнародними корпораціями, які виступають корпоративними спонсорами програми SIM. Ця співпраця включає в себе інтерактивні семінари, лекції, запрошення на відвідування їхніх сайтів, а також привабливу міжнародну стажування.
Міжнародні програми обміну
Основні партнерські відносини з двома престижними програмами МВА пропонують студентам СІМ можливість отримати подвійний диплом з бізнес-школою INCAE в Коста-Ріці або Nanyang Business School в Сінгапурі. Протягом двох років студенти отримують як ступінь магістра SIM- HSG , так і престижну ступінь МВА.
www.nanyangmba.ntu.edu.sg
www.incae.edu
Крім цих виділених МВА подвійних можливостей ступеня в рамках SIM, сам університет пропонує можливості для обміну семестрами і подвійними ступенями. Працюючи навчальним семестром в університеті-партнера CEMS, студенти мають можливість отримати CEMS MIM. Студенти СІМ також мають можливість подати заявку на подвійну програму навчання з ESADE, Барселона; HEC, Париж; RSM Erasmus University, Роттердам; та Fundação Getulio Vargas, Сан-Паулу, або подати заявку на програму обміну з одним із наших прибл. 200 університетів-партнерів по всьому світу.
www.exchange.unisg.ch
www.cems.unisg.ch
Кар'єра перспективи
Завдяки розвитку академічного досвіду, міжкультурних та мовних навичок, а також міждисциплінарного підходу до вирішення проблем, SIM-програма оптимально надає студентам вищі посади на ключових бізнес-аренах, таких як міжнародне управління, бізнес-консалтинг або підприємництво. Більшість студентів СІМ підписують професійні контракти до закінчення навчання. Вони отримують складні та привабливі пропозиції для роботи від шановних компаній у різних галузях бізнесу у всьому світі. Залежно від ступеня ступеня, цей ступінь магістра також дає змогу випускникам СІМ проводити багатообіцяючу академічну кар'єру, оскільки вона забезпечує доступ до доктора філософії. програми
Вхід в програму SIM:
Будь ласка, ознайомтеся з нашим веб-сайтом для отримання найповніших критеріїв допуску.
www.admissions.unisg.ch
www.sim.unisg.ch
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide i ... Детальніше

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide in the Financial Times Masters in Management Ranking. The Master in Banking and Finance is ranked 6th in the FT Masters in Finance Ranking. International accreditations by EQUIS, AACSB and AMBA underline our commitment to a holistic curriculum that meets the highest academic standards. We aim to develop students both in professional and personal terms by providing them with an education along humanist lines. Згорнути