Деталі програми

 • Мова інструкції: англійська
 • Тривалість: 2 роки
 • ECTS: 120
 • Вступні іспити: англійська мова, соціологія
 • Кафедра: Факультет соціальних наук

Огляд

Соціологія, теорія міжнародних відносин, політологія, політична психологія. Теоретичні підходи та методи дослідження всіх цих наук об'єднані унікальною магістерською програмою на факультеті соціальних наук - соціології політики та міжнародних відносин.

Професіоналізм, висока наукова кваліфікація, навички проведення комплексних досліджень, порівняльний аналіз масштабних соціально-політичних процесів та їх предметів у сучасному світі, соціально-економічні аспекти глобалізації, робить випускника цього магістерського профілю популярним фахівцем у сучасній сфері ринок праці.

Ступінь магістра з соціології політики та міжнародних відносин є важливим кроком у створенні наукової кар'єри, можливості продовжити аспірантуру з захисту кандидатських дисертацій та кандидатських дисертацій. ступеня.

Навчальний план і програма навчання були розроблені з урахуванням специфіки цього курсу, призначеного для іноземних студентів. Професори та викладачі враховують різні рівні знань іноземних студентів у галузі соціології, політичних досліджень та міжнародних відносин.

Програма відповідає високим європейським і міжнародним стандартам, а диплом визнається роботодавцями в Європі і полегшує подачу заяв на докторські програми в інших вищих навчальних закладах.

Кар'єра

Ваше розуміння складних політичних і культурних питань, часто в постійно мінливих умовах, може бути актуальним як для ділових, так і для державних службовців. Випускники програми можуть працювати у сфері державного та муніципального управління, міжнародних організацій, експертних, наукових, наукових і освітніх структур.114975_Image_021.jpg

Випускник прийомів

Крок 1. Виберіть програму та перевірте вимоги до входу

Виберіть свій шлях до кар'єри та понад 140 академічних програм, доступних в Lobachevsky University .

Крок 2. Подайте заявку на вступ

 • Подайте заявку на прийом ONLINE. (Якщо у вас виникли проблеми, будь ласка, зверніться до нашої команди прийому у форматі PDF.)
 • Надіслати копію міжнародного паспорта (всі виконані сторінки)
 • Надіслати відскановані копії оригіналу (ів) вищої освіти (ступінь бакалавра чи магістра або диплом спеціаліста) і стенограми (-ів)
 • Надішліть скановані копії вашого свідоцтва про здоров'я (включаючи тест на ТБ).
 • Якщо документи оформлені не англійською або французькою мовами, може знадобитися завірений переклад на російську мову.

Крок 3. Завершіть реєстрацію

 • Після вступу до програми отримання ступеня ви отримаєте детальний лист про прийняття, який чітко визначає терміни зарахування та вимоги до програми магістратури. Якщо Ви приймете пропозицію про вступ до УНН, Вам буде надіслано Угоду про навчання, яку Ви повинні підписати та надіслати до Міжнародного офісу студентів. Університет підписує 2 копії Угоди про навчання, реєструє та завіряє їх своєю печаткою. Після цього ви отримаєте одну копію підписаної Угоди про навчання за допомогою електронної пошти.

Крок 4. Платити за навчання

 • Плата за навчання повинна бути сплачена до прибуття в університет. Це можна зробити банківським переказом на рахунок університету (номер рахунку знаходиться в рахунку-фактурі). У цьому випадку ви сплачуєте плату за зареєстрованим контрактом на навчання у місцевому банку та відправляєте копію квитанції до університету.

Крок 5. Отримайте запрошення та візу

 • У разі виконання всіх рекрутів, передбачених Угодою про навчання, і підтвердження сплати зборів, Університет звертається до Міністерства внутрішніх справ Росії для початку процесу запрошення. МВС видає електронний лист-запрошення приблизно через 5 тижнів після офіційного запиту університету. Для отримання студентської візи в місцевому посольстві Російської Федерації необхідний електронний лист-запрошення.

Крок 6. Приїзд до Нижнього Новгорода

 • Тепер, коли ви завершили реєстрацію, настав час підготуватися до свого перебування в Нижньому Новгороді. Відвідайте розділ з практичних питань, щоб дізнатися більше про житло, страхування, візи та інші важливі питання.
 • Після отримання візи та придбання авіаквитків до Нижнього Новгорода прохання повідомити університету про дату прибуття. За додатковим запитом (будь ласка, зверніться до свого приймального офіцера), Ви можете зустрітися в аеропорту або залізниці Нижнього Новгорода і орієнтуватися в університет.
 • Студенти повинні приїхати до Росії не пізніше, ніж за місяць до закінчення першої тримісячної візи, щоб мати достатньо часу для продовження цієї студентської візи. Міністерство внутрішніх справ може відмовити у продовженні візи, якщо ви приїхали до Росії пізніше цієї дати.
 • Примітка: Потрібно приїхати до відділу міжнародних студентів (УНН, корпус 2, офіс 306), а також до візового та імміграційного відділу підтримки (УНН, корпус 2, офіс 305) першого робочого дня після прибуття в Нижній Новгород для того, щоб бути зареєстрованим в МВС.

114977_Image_009.jpg

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Lobachevsky University »

Останнє оновлення Травень 10, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
End Date
Сер 31, 2022
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Сер 31, 2022