Karolinska

Програма магістра в токсикології дає студентам глибокі знання широкого і міждисциплінарного токсикологічних області. Програма готує студентів до науково-дослідної небудь або професійної кар'єри і забезпечує міцну платформу для докторських досліджень у токсикології або роботи в районах оцінки, пов'язані з ризиками / безпеки в державному секторі або галузі.

ПРОГРАМА ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Програма магістра в токсикології був одним з перших програм токсикології у світі. Програма унікальна в своєму дворічний згуртованої зосередитися на токсикології та здоров'я людини. Програма використовує свої тісні зв'язки з високою якістю досліджень і оцінки ризиків роботи в Інституті екологічної медицини (IMM) - головного центру для освіти і професійної підготовки в токсикології та ризику для здоров'я оцінки в Швеції, а також співпрацює з фармацевтичної і хімічної промисловості, національного влади (наприклад, Шведське агентство з хімічних речовинах і Шведське національне управління харчових продуктів), Swetox і шведська інформаційний центр з отрут, а також з вченими в інших департаментах і за її межами KI.

karolinska2

Програма включає в себе принципи з токсикології, Токсікокінетіка, цільової токсичності органів, біохімічні та молекулярні токсикологічних методів, механізмів токсичності і механізму дії, випробування токсичності, лабораторних тварин науки, альтернативні методи тестування на тваринах, гістопатології, статистики, епідеміології та оцінки ризику для здоров'я , Це перша частина програми дає студентам загальне, передові токсикологічних заземлення, на яких вони потім підставою особистий лінію з розслідування зонд глибше в експериментальних досліджень або оцінки ризику / безпеки шляхом прийняття елективних та / або проект курсів.

Начерки Програма

* Можуть бути схильні до змін

Семестр 1

 • принципи токсикології
 • Токсікокінетіка
 • Цільова токсикології орган
 • Гістологічне і клінічної патології

Семестр 2

 • Дослідження на лабораторних тваринах науки
 • Застосування методів в токсикологічних досліджень
 • Оцінка ризику для здоров'я

Семестр 3

 • Глобальна токсикології в стійкому суспільстві
 • Тестування з регулювання токсичності
 • факультативні курси

Семестр 3 і 4

 • Дипломний проект в токсикології

або

 • Проектні роботи або курсів за вибором
 • Дипломний проект в токсикології

Карєрні можливості

Програма забезпечує міцну основу для кар'єри в токсикології як ні докторської дослідник або ризику / безпеки експерта в державному або приватному секторі у Швеції та за її межами.

karolinska3

Конкретні правила в'їзду в країну

Ступінь бакалавра або професійного ступеня еквівалентно ступінь бакалавра шведської не менше 180 кредитів у галузі біомедицини, біології, клітинної та молекулярної біології, фармацевтики, хімії, медицині, харчуванні або біотехнології.

Знання англійської мови має бути документально підтверджено міжнародно визнаних випробувань, таких як TOEFL: на базі Інтернету (IBT) із загальним рахунком не менше 90 і мінімальним рахунком 20 на письмовий тест, на паперовій основі (ПБТ) із загальним рахунком в міру 575, а мінімальний бал 4,5 на письмовий тест, або IELTS (академічний) із загальною маркою не менше 6,5 і не менше, ніж смуга 5,5; або інша документація, відповідно до правил засвідчує еквівалентності англійської 6 на шведському гімназії.

Вибір

Вибір заснований на загальній оцінці кваліфікації заявника, такі як попередній освіти, відповідної роботи та / або науково-дослідницького досвіду і заява про наміри. Рекомендаційні листи не потрібно.

Кандидати на програми Каролінського Institutet's Global Магістерська просять заповнити форму CV, яка буде використовуватися в процесі вибору.

Зверніться до приймальної комісії в КІ, якщо у вас є які-небудь питання, admissions@ki.se

Застосування і плата за навчання

Якщо у вас є громадянство в / ЄЕП або Швейцарської Конфедерації ЄС, ви не зобов'язані платити програми або плати за навчання.

реєстраційний внесок

900 SEK

Оплата за навчання

 • Загальна сума 400 000 шведських крон
 • Перший внесок: 100 000 шведських крон
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Karolinska Institutet »

Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
400,000 SEK
Deadline
інформація
Open to applications 18 October 2016 - 16 January 2017.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
інформація
Open to applications 18 October 2016 - 16 January 2017.
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Open to applications 18 October 2016 - 16 January 2017.
End Date