Магістерська програма в галузі текстильної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Ця освіта єдина у своєму роді в Скандинавії, одна з небагатьох у Європі. Під час навчання ви розвиваєте свої знання, навички та навички з оцінювання текстильних технологій. Шведська школа текстилю є частиною University of Borås а всі програми в текстилі розміщені тут, www. HB .se / ru / The-Swedish-School of-Textiles /

Тут відправною точкою є текстильні волокна: що вони складаються, яке значення вони мають, і що з ними можна зробити. Ця освіта об'єднує і спеціалізується на різних елементах, які розвивають як теоретичні, так і практичні знання. Одним з таких періодичних елементів у навчанні є перспективи сталого розвитку.

Суть текстильної машинобудування полягає в тому, щоб текстильні вироби зберігали свої текстильні відчуття навіть тоді, коли вони отримують нові здібності та інтерактивність через різні технічні процеси. Для того, щоб досягти успіху, процеси повинні обробляти особливі умови текстилю. Саме тому курси підкреслюють процесове мислення з його аспектами сталого розвитку, що також є визначальною рушійною силою для досліджень факультету. Практичні лабораторні навички студентів навчаються за допомогою письмових завдань, а вимоги до навичок наукового спілкування зростають за кожним завданням.

Засоби
Шведська школа текстилю має добре обладнані лабораторії, як промислові майстерні, так і проміжних та малих дослідницьких лабораторій. Тут ви отримаєте практичний досвід у численних завданнях з підвищенням незалежності, щоб сприяти науковій зрілості. Зверніть увагу, що ви повинні володіти знаннями та навичками в ткацьких, в'язальних та інших текстильних конструкціях, коли ви вступаєте в програму, тому що вони не є частиною навчального плану. За допомогою висококваліфікованих фахівців Ви можете спроектувати і виготовити нові тканини, до яких він називає ваші завдання. Також дослідницька обстановка на кафедрі пропонує багато можливостей для взаємодії з аспірантами та співробітниками стосовно методів опису та проведення дослідницьких проектів.

Структура програми
Протягом першого курсу пропонуються курси з таких предметів, як технологія текстильного матеріалу, потім композитні технології та текстильна хімія. Біокомпозити та композиційна переробка є ланками в ланці сталого розвитку. Інші курси цього року - це розробка текстильних виробів та текстильна електроніка.

Протягом другого курсу програми основою дослідження є особливо виражений. Він починається з курсів функціонального та розумного текстилю, де ви матимете змогу застосувати всі ваші необхідні здібності в текстильній електроніці та хімії для створення концептуальних текстильних артефактів. Тепер ви повинні бути добре підготовлені, щоб продемонструвати свої знання, здібності та навички у вашому дипломному проекті, розробленому та проведеному у зв'язку з запуском дослідницьких проектів. Тут же знаходиться курс методології з обширним оглядом літератури та курсу наукових методів, який базується на поточному темі дисертації.

Кар'єрні перспективи
Після закінчення школи кар'єрні курси відкриті, і студенти можуть почати працювати в промисловості в Р.

Вимоги до вступу
Щоб максимально ефективно використовувати програму, вам потрібні навички з математики, методів виробництва текстилю, технології текстильних матеріалів та текстильної хімії. Вимоги для вступу - ступінь бакалавра 180 кредитів в текстильній техніці або еквівалентну кваліфікацію. "Еквівалентна кваліфікація" означає, що заявник повинен був закінчити трирічний курс інженера, що включає принаймні 15 кредитів у математиці, 7,5 кредитів в хімії (принаймні на половину в органічній хімії), 7,5 кредитів в галузі машинобудування (з принаймні половиною полімерні матеріали) та 15 кредитів у методах виробництва текстилю. Крім того, знання англійської мови, еквівалентне англійській 6, обов'язкове.

Тест на самооцінку

University of Borås розробив тест самооцінки, в якому ви можете перевірити, які області вам потрібно покращити, перш ніж почати навчання.

Перегляньте, як це працює: https: // play. HB .se / media / t / 0_cn8vzj4z

Зареєструйтесь на тест тут: https://atom.hiryzr.com/candidate/onboarding/9r1n2

Диплом магістра

  • Магістр наук (120 кредитів) з магістра в галузі текстильної інженерії

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with ... Детальніше

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with great societal relevance. We are a modern university with a central campus in the centre of the city. The national and internationally known Swedish School of Textiles and Swedish School of Library and Information Science are a part of the University of Borås, both of which have educational programmes and research. Згорнути