Магістерська програма Наука, технології та політика

Загальні відомості

Опис програми

122194_180531-poster_presentations-058.jpg

Бачення

Наука та інженерія відіграють дедалі важливішу роль у формуванні національної та міжнародної публічної політики у значенні:

 • допомагаючи керівникам рішень визначити та зрозуміти суспільні проблеми,
 • оцінка потенційних рішень, які часто передбачають науку та технології; і
 • оцінку ефективності втілених в життя політичних втручань у суспільстві з точки зору ефективності, ефективності та справедливості чи справедливості.

Щоб ефективно сприяти розробці політики, необхідні наукові та інженерні навички, але так само академічні навички аналізу політики. Щоб дати можливість студентам, які вже закінчили наукову та інженерну освіту, здобути ці навички аналізу політики, одночасно розвиваючи свої знання з науки та техніки на магістерському рівні, Інститут науки, технологій та політики ETH Цюріха пропонує IST Наука, технології та політика. Ця програма підходить для студентів, які закінчили ступінь бакалавра з мінімальними 180 балами за природничими та технічними науками, включаючи архітектуру та математику.

team, team building, successrawpixel / Pixabay

132379_180308-kolloquium-029.jpg

Вхід

Успішні кандидати повинні мати ступінь бакалавра з мінімальними 180 ECTS в галузі природничих наук та техніки, включаючи архітектуру та математику. Усі кандидати повинні подати заявку в режимі он-лайн та підлягають індивідуальній оцінці приймальною комісією.

Приймальна служба ETH пропонує повну інформацію щодо процедури подання заявки.

Програми

Приймальне бюро ETH пропонує повну інформацію про необхідні документи, процедуру онлайн-заявки та терміни подання заявки.

Вартість навчання

 • Плата за заявку (разова плата):
  • З швейцарським сертифікатом зрілості / ступеня: CHF50, -
  • З іноземними атестатами зрілості / ступеня: CHF150, -
 • Регулярне зарахування: CHF730, - / за семестр (від HS20)
 • Обов’язкові семестрові збори: 69 CHF, - / за семестр
 • Добровільні внески: 20 CHF, - / за семестр

Будь ласка, зверніться до плати за навчання на веб-сайті ETH Zurich для отримання додаткової інформації про вартість навчання та семестр.

122196_180920-kolloquium-012.jpg

132377_istp-colloquium-sepulveda.jpg

Опис Курсу

Чотирисеместрова довга магістерська програма складається з чотирьох типів курсів:

 1. Додаткові природничі та технічні предмети (“неповнолітні”). П'ять неповнолітніх представлені такими:
  • Урбанізація та планування
  • Енергія та мобільність
  • Дані та інформатика
  • Науки про життя та здоров'я
  • Ресурси та довкілля
 2. Курси соціальних наук, які зосереджені на політичному аналізі та оцінці.
 3. Тематичні приклади та магістерська робота, в яких міждисциплінарно розглядаються конкретні питання політики.
 4. Факультативи чи стажування.

Мова навчання - англійська. Максимально дозволена тривалість навчання - чотири роки. 132375_Semester_Plan_final.JPG

Навички студентів

Студенти набуватимуть навичок систематичного аналізу суспільних викликів на стику науки, технологій та політики, розробки та оцінки політичних варіантів вирішення таких викликів, а також оцінки ефективності та ефективності політики, яка впроваджується.

132376_191112-istp-lecture-garrett-IM5A8000-web-1800-CarouselSoMe.jpg

Перспективи роботи

Специфічні знання та вміння, які здобудуть студенти магістра MSc STP, поділяються на три типи: знання, орієнтовані на домен, технічні навички та особисті та соціальні навички.

Поєднання навичок науки, техніки та аналізу політики користується великим попитом, зокрема, в державних установах, фірмах з технологій та наук про життя, консалтингових фірмах, міжнародних організаціях, громадських організаціях, а також наукових колах.

132378_ISTPCohort_2019-2020.jpg

Інститут науки, технології та політики - Цілі

Державна політика, спрямована на вирішення ключових викликів сучасності, таких як стале використання природних ресурсів, містобудування, енергетика та революція інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), значною мірою покладається на нові знання, отримані природними, інженерними та соціальними науками, які забезпечують ключові елементи багатьох рішень. Однак провідні технічні університети, які, як очікується, навчатимуть майбутніх рішень суспільних проблем, стикаються із загальною критикою, що "у світу є проблеми, а університети мають дисципліни". ETH Цюріх, один з провідних університетів світу, може і повинен відігравати важливу роль у цій царині. В цих рамках Інститут науки, технологій та політики (ISTP) має на меті зробити великий внесок у підвищення актуальності політики наукових досліджень у ETH Zurich, а також у навчанні студентів та майбутніх осіб, які приймають рішення. Більш конкретно, Інститут присвячений підтримці процесів публічної політики шляхом обміну інформацією між вченими, розробниками політики та іншими членами суспільства та за допомогою інноваційних та продуктивних трансдисциплінарних наукових співпраць. Він також робить особливий акцент на співпраці та взаємодії з неакадемічними партнерами.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Freedom and individual responsibility, entrepreneurial spirit and open-mindedness: ETH Zurich stands on a bedrock of true Swiss values.

Freedom and individual responsibility, entrepreneurial spirit and open-mindedness: ETH Zurich stands on a bedrock of true Swiss values. Згорнути