Наша магістра промислового математичного моделювання розроблена, щоб допомогти вам розвинути навички та методи математичного моделювання, які все більше зацікавлені у галузі та комерції.

Магістратура з промислового математичного моделювання дозволяє досліджувати математичні моделі реальних процесів та їх формулювання з наголосом на тому, як ці методи можуть бути застосовані в промисловості.

Ключова особливість програми "Промислова математична модель" працює в невеликих групах для вирішення реальних проблем життя, використовуючи математичні моделі, такі як оцінка втрати тепла зі складу. Інший унікальний аспект - наш модуль розширеної надійності, призначений для демонстрації того, як статистика може бути застосована до промислових проблем, для підтримки розробки стратегій для заміни інженерних частин до їх розриву.

В іншому місці програми Промислового математичного моделювання ви також зможете розробити навички для вирішення диференціальних рівнянь в приватних похідних та вивчити основні принципи, що лежать, наприклад, у методах кінцевих елементів, які значною мірою використовуються в промисловості для вирішення структурних проблем.

Найважливішою частиною цієї галузевої програми є ваш 12-тижневий літній проект, який часто виконується в місцевій компанії. Попередні проекти включали моделі інгаляторів астми (3М), прогнозування попиту на газ і електроенергію (DNV-GL), моделювання гібридних (електричних бензинових) автомобілів та затримки в переключенні між двома силовими системами (Jaguar-Land Rover). Елемент проекту підтримується усталеними зв'язками університету Лафборо з промисловістю та дасть вам практичне, реальне розуміння того, як математична теорія та техніка застосовуються в організаційних сценаріях.

Відділ математичних наук зараз знаходиться в нещодавно відремонтованій будівлі з виділеними сучасними зручностями. Дослідження в рамках кафедри включають роботу, для якої програма забезпечить фундаментальні основи, такі як робота в сонячній, водяній і атомній енергії, динаміку тонкоплівкових рідин та фільтрацію через пористий матеріал.

Що робить цю програму іншою?

 • 12-тижневий літній проект - часто виконується в місцевій компанії
 • Забезпечує математичні методи, необхідні промисловості
 • Вивчіть навички для вирішення рівнянь в приватних похідних

Хто повинен вивчати цю програму?

Магістратура з промислового математичного моделювання особливо підходить для студентів, які пройшли 3 роки ступінь бакалавра з математики, науки або техніки, і які хочуть або продовжувати навчання в аспірантурі або використовувати їх підвищені навички в промисловому контексті.

Вимоги до вступу

Почесна грамота (2: 1 або вище) або еквівалентна зарубіжна кваліфікація з математики або інженерно-наукової тематики з високим математичним змістом.

Англійська мова вимоги

Всі претенденти на вступ до університету Лафборо повинні мати кваліфікацію англійської мови, перш ніж вони можуть бути допущені до будь-якого курсу або програми, незалежно від того, чи є їхньою рідною мовою англійською. Дізнайтеся більше про наші вимоги щодо англійської мови на нашій веб-сторінці.

IELTS: загальна 6.5 з мінімальним 6,0 у кожному компоненті.

Що ти навчаешся

Наша індустріальна математична моделювання магістра забезпечує міцну основу в основних областях математики, що мають відношення до промисловості, і стимулює студентів до їхніх власних прагнень, інтересів та освітніх потреб.

Модулі

Магістра промислового математичного моделювання охоплює широкий спектр тем; щоб надати вам дегустацію, який ми розширили на деяких основних модулях, пов'язаних із цією програмою, та конкретні методи оцінки, пов'язані з кожним модулем. Ви будете вивчати наступні модулі. Всі вони є обов'язковими та коштують 15 кредитів, за винятком літнього проекту, який коштує 30.

 • Математичне моделювання
 • Регулярна і хаотична динаміка
 • Програмування та чисельні методи
 • Розвинена надійність, доступність та підтримка
 • Елементи диференціальних диференціальних рівнянь
 • Статична та динамічна оптимізація
 • Рідина механіки
 • Літній проект

Майбутні кар'єрні перспективи

Випускник зайнятості охоплює широке коло галузей, що охоплюють аерокосмічну, автомобільну електроніку та комп'ютерні інтереси, а також програмні будинки, страхові компанії, науково-дослідні установи та установи.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 6 інших курсів в Loughborough University »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
7,750 GBP
Студенти Великобританії / ЄС. Міжнародні гонорари: 17 100 фунтів стерлінгів.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Msc in Industrial Mathematical Modelling