МСШ в галузі промислового математичного моделювання

Загальні відомості

Опис програми

Наша магістра промислового математичного моделювання розроблена, щоб допомогти вам розвинути навички та методи математичного моделювання, які все більше зацікавлені у галузі та комерції.

Магістратура з промислового математичного моделювання дозволяє досліджувати математичні моделі реальних процесів та їх формулювання з наголосом на тому, як ці методи можуть бути застосовані в промисловості.

Ключова особливість програми "Промислова математична модель" працює в невеликих групах для вирішення реальних проблем життя, використовуючи математичні моделі, такі як оцінка втрати тепла зі складу. Інший унікальний аспект - наш модуль розширеної надійності, призначений для демонстрації того, як статистика може бути застосована до промислових проблем, для підтримки розробки стратегій для заміни інженерних частин до їх розриву.

В іншому місці програми Промислового математичного моделювання ви також зможете розробити навички для вирішення диференціальних рівнянь в приватних похідних та вивчити основні принципи, що лежать, наприклад, у методах кінцевих елементів, які значною мірою використовуються в промисловості для вирішення структурних проблем.

Найважливішою частиною цієї галузевої програми є ваш 12-тижневий літній проект, який часто виконується в місцевій компанії. Попередні проекти включали моделі інгаляторів астми (3М), прогнозування попиту на газ і електроенергію (DNV-GL), моделювання гібридних (електричних бензинових) автомобілів та затримки в переключенні між двома силовими системами (Jaguar-Land Rover). Елемент проекту підтримується усталеними зв'язками університету Лафборо з промисловістю та дасть вам практичне, реальне розуміння того, як математична теорія та техніка застосовуються в організаційних сценаріях.

Відділ математичних наук зараз знаходиться в нещодавно відремонтованій будівлі з виділеними сучасними зручностями. Дослідження в рамках кафедри включають роботу, для якої програма забезпечить фундаментальні основи, такі як робота в сонячній, водяній і атомній енергії, динаміку тонкоплівкових рідин та фільтрацію через пористий матеріал.

Що робить цю програму іншою?

 • 12-тижневий літній проект - часто виконується в місцевій компанії
 • Забезпечує математичні методи, необхідні промисловості
 • Вивчіть навички для вирішення рівнянь в приватних похідних

Хто повинен вивчати цю програму?

Магістратура з промислового математичного моделювання особливо підходить для студентів, які пройшли 3 роки ступінь бакалавра з математики, науки або техніки, і які хочуть або продовжувати навчання в аспірантурі або використовувати їх підвищені навички в промисловому контексті.

Вимоги до вступу

Почесна грамота (2: 1 або вище) або еквівалентна зарубіжна кваліфікація з математики або інженерно-наукової тематики з високим математичним змістом.

Англійська мова вимоги

Всі претенденти на вступ до університету Лафборо повинні мати кваліфікацію англійської мови, перш ніж вони можуть бути допущені до будь-якого курсу або програми, незалежно від того, чи є їхньою рідною мовою англійською. Дізнайтеся більше про наші вимоги щодо англійської мови на нашій веб-сторінці.

IELTS: загальна 6.5 з мінімальним 6,0 у кожному компоненті.

Що ти навчаешся

Наша індустріальна математична моделювання магістра забезпечує міцну основу в основних областях математики, що мають відношення до промисловості, і стимулює студентів до їхніх власних прагнень, інтересів та освітніх потреб.

Модулі

Магістра промислового математичного моделювання охоплює широкий спектр тем; щоб надати вам дегустацію, який ми розширили на деяких основних модулях, пов'язаних із цією програмою, та конкретні методи оцінки, пов'язані з кожним модулем. Ви будете вивчати наступні модулі. Всі вони є обов'язковими та коштують 15 кредитів, за винятком літнього проекту, який коштує 30.

 • Математичне моделювання
 • Регулярна і хаотична динаміка
 • Програмування та чисельні методи
 • Розвинена надійність, доступність та підтримка
 • Елементи диференціальних диференціальних рівнянь
 • Статична та динамічна оптимізація
 • Рідина механіки
 • Літній проект

Майбутні кар'єрні перспективи

Випускник зайнятості охоплює широке коло галузей, що охоплюють аерокосмічну, автомобільну електроніку та комп'ютерні інтереси, а також програмні будинки, страхові компанії, науково-дослідні установи та установи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Згорнути