МЗС у фотографії авторське право і професійні проекти

Загальні відомості

Опис програми

ЩО ТАКЕ майстра фотографії?

ОБ'ЄКТИВ оголошує про 4-е видання Майстри в художній фотографії та професійних проектів, починаючи з жовтня 2014 року.

Гнучка програма навчання у фотографії, яка поєднує лекції, семінари, навчальні програми та онлайн-клас, відвідування міжнародних фотографії фестивалів, професійну практику і роботу груповій виставці.

Магістранти освоїте інструменти, щоб зробити фотографії кар'єру, грунтуючись на якості ваших фото проектів, що розвиваються гнучкий маршрут, який легко поміщається в ваших проблем і здібностей і готує їх для виявлення можливостей для безперервного професійного контексті стан зміни.

Майстер-класи Фотографія відбуваються в класах лінзи в центрі Мадрида і викладаються на іспанською мовою.

ЦІЛЬОВА

Випускники університету, що підтверджують їх фото-переважно знання в області витончених мистецтв, комунікації, реклама, журналістика, архітектура і дизайн, і бажаю, щоб доповнити свої дослідження і розширити свої кар'єрні перспективи з інтенсивною теоретичної та практичної підготовки в області фотографії.

Інші фахівці, що підтверджують достатній досвід в області фотографії і інших візуальних мистецтв.

Студенти, які пройшли курс фотографії Intermediate і / або Просунутий курс з сучасної фотографії об'єктива.

МЕТОД

Невеликі групи дозволяють налаштувати освітнього процесу: максимум 12 студентів у групі.

Гнучкий діапазон майстерень, які можуть адаптуватися зміст курсу до потреб студентів. Індивідуальний навчальний план для кожного студента. Онлайн репетитор і віртуальне співтовариство, що сприяє притоку зв'язку між студентами і викладачами.

Відстежити кожного студента по репетитором. Репетитори є відомі фотографи та вчення покликання, які приносять свій досвід і напрямні студентів у розвитку фотографічної проекту, який завершиться у виставці в червні 2015 року.

Відкритий навчання система змінного лекції з інтенсивних семінарів і переживань, які полегшують розуміння фотографічному середовищі: відвідування міжнародних фотографії фестивалів, зустрічей з розвиваються фотографів, професійних практик і т.д..

BECA

Школа Об'єктив візуальних мистецтв проводиться щорічно стипендію Об'єктив фотографія з метою зробити доступними його майстри фотографії фотографії таланту і сприяти розвитку якісних проектів для того ж.

Ця стипендія покриває плату за навчання зазначених Master - оцінюється в 7250 євро.

Перетворити повсякденне

З понеділка по п'ятницю з 10 до 14 год. З жовтня 2014 року по березень 2015 + 6 семінарів вихідні до червня 2015 року.

SHIFT ВИХІДНІ

П'ятниця з 16 до 22 год.

Семінари вихідні відбудеться в суботу і неділю, з загальною тривалістю 14 годин.

Заняття проходять в аудиторіях лінзи в центрі Мадрида.

З жовтня 2014 року по червень 2015 + 18 семінарів у вихідні до червня 2015 року.

ЦІНА

ОБ'ЄКТИВІВ Майстри в художній фотографії та професійних проектів (700 годин): - Щомісячний платіж: € 805 (9 місяць) + € 750 реєстрації.

  • Щоквартальна виплата: € 2415 (три внески) + € 500 реєстрація.
  • УПС: € 7250 (реєстрація безкоштовна).

У 10% знижку, якщо ви робите вашу реєстрацію до 30 червня 2014 року.

Інші знижки (не сумуються): - Безробітні: 15%.

  • Вища / Вища у витончених мистецтв, комунікативних досліджень, журналістики, реклами, архітектури, історії мистецтва і дизайну: 15%
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Desde su creación en enero de 2011, LENS Escuela de Artes Visuales se ha consolidado como la escuela más joven y de mayor crecimiento en España. Su éxito radica en una apuesta

Desde su creación en enero de 2011, LENS Escuela de Artes Visuales se ha consolidado como la escuela más joven y de mayor crecimiento en España. Su éxito radica en una apuesta Згорнути