Огляд курсу

MRes in Biosciences надає вам підготовку експертних досліджень, що вбудовуються в наші дослідницькі групи світового класу, вбудовані в одну або кілька наших дослідницьких тем у Biosciences. Ви отримаєте користь від наших спеціалізованих закладів на шляху до досягнення дослідницької кваліфікації справжньої відзнаки.

Наші спеціалізовані послуги включають:

 • прибережне дослідне судно на суму 12,5 мільйонів фунтів стерлінгів
 • унікальний Центр стійких водних досліджень
 • передові обчислювальні засоби з високоякісними графічними робочими станціями
 • замовник обладнання лабораторії поведінки та екології
 • спеціальні засоби та лабораторії молекулярної екології та ендокринології

Перший термін складається з двох обов'язкових модулів, що забезпечують основні наукові навички, знання методів дослідження та наукового огляду, та один модуль, обраний із ряду пропозицій Коледжу наук. Другий і третій терміни займають дослідницький проект.

Вимоги щодо вступу

Вимоги до вступу до MRes Biosciences - це ступінь з відзнакою першого або вищого другого класу в галузі біологічних наук або пов'язаних з цим предметів.

Як правило, очікується, що претенденти на програму відповідатимуть мінімальним вимогам для вступу, зазначеним вище. Коледж / школа залишає за собою право запитувати вищі академічні оцінки та кваліфікацію.

Рішення про вступ приймають до уваги не тільки попередню академічну кваліфікацію, але й фактори, включаючи стандарт конспекту / пропозиції, поданий заявником, їх результативність на співбесіді (якщо потрібно), інтенсивність конкуренції за обмежені місця та відповідний професійний досвід (де відповідний).

Як ви наглядаєте

Протягом цілого року ви будете проводити ряд викладених модулів, перш ніж приступати до великого науково-дослідного проекту під керівництвом експертно-дослідницького персоналу, який керуватиме та підтримуватиме ваш розвиток незалежних дослідницьких навичок, ведучи до дисертації, написаної у стилі науковий документ.

Валлійське положення

Якщо ви є спікером валійської нашої відданої академії, то Академі Хювел Тейфі тут, щоб підтримати вас протягом усього часу в Swansea University . Ми пропонуємо вам:

 • Інтерв'ю у середовищі валійської при поданні заявки на місце.
 • Можливість отримати вашу особисту кореспонденцію у валлійській мові - тоді ми спілкуватимемось з вами на обраній вами мові.
 • Можливість написання та подання курсових робіт або іспитів через носій валійської мови (навіть якщо ви вирішили вчитися англійською мовою), і буде зроблено всі зусилля, щоб позначити вашу роботу мовою оригіналу.
 • Валлійськомовний особистий викладач.
 • Підтримка один на один для вдосконалення ваших академічних навичок валійської мови.

З 2011 року в Swansea University в Уельсі на 40% збільшилася кількість студентів на 40%, а наші дані * TEF за останні два роки показують, що валлійські середні студенти є успішними в галузі працевлаштування (* Swansea University Повернення Swansea University TEF 2017 та 2018).

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 39 інших курсів в Swansea University »

Останнє оновлення Вересень 4, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
1 - 3 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
19,800 GBP
Великобританія / ЄС: 4327 GBP. Міжнародний: 19 800 фунтів стерлінгів. (Повний день)
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date