Екологія MS, PhD

Загальні відомості

Опис програми

Екологія - це наукова дисципліна, яка стосується взаємозв’язків між організмами та їх минулим, сучасним та майбутнім середовищем. У Центрі екології при УДУ працювала низка директорів, відомих у всьому світі та в усьому світі як провідні вчені в галузі екології, а студенти, які здобули диплом еколога, можуть налагодити контакти з впливовими викладачами, які можуть їм допомогти, переслідуючи престижні посади докторські програми та посади викладачів в університетах по всьому світу. Крім того, в Центрі екології проводиться семінарський семінар, який залучає відомих вчених з усього світу до виступу в USU.

Усі студенти екології повинні пройти курсові роботи в різних визначених районах, а решту курсових робіт та досліджень буде виконано в одному з наступних відділів:

• Біологія: Студенти, які вивчають екологію на кафедрі біології, зосереджуються на теоретичній екології та її застосуванні до еволюції та інших дисциплін біології.

• Навколишнє середовище та суспільство: Цей відділ займається екологією людини та взаємозв'язками між людьми та природними екосистемами.

• Рослини, ґрунти та клімат: студенти цього відділу вивчають екологію рослин, ґрунтів та клімат та проблеми, що пов’язують їх з екологією.

• Наука про вододіли: студенти екології цього відділу зосереджуються на науці та збереженні водних екосистем.

• Wildland Resources: Студенти цього відділу стурбовані наземною екологією та екосистемами.

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a wri ... Детальніше

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a writer, a businessperson, a designer, a dietitian, an economist or any other type of professional, CAAS is the perfect place for you. We in CAAS know more than your name; we know who you are. Our faculty pride themselves on understanding your personal and scholarly ambitions and then helping you reach those goals. From research opportunities to one-on-one mentorship, your professors work to help you succeed. Згорнути