Дизайн Transcultural Design / Індія Studio

Загальні відомості

Опис програми

Отримайте натхнення від індійської культури через дворічну програму MDes і отримайте сертифікат французької мови123707_IndiaStudiovisuel1.png

Зростаюча економіка Індії та високий попит на дизайнерів пропонують великі можливості для розміщення молодих дизайнерів під час навчання та після них. У сучасному контексті глобалізації розуміння інших культур та інших систем цінностей є основним джерелом для кожного дизайнера. Проект Transcultural Design / India Studio сприяє вивченню різних культур у прикладному, міждисциплінарному контексті.

"Дизайн полягає не просто в тому, щоб зробити щось прекрасне, але і те, що може зробити життя людям краще".

Ця програма надає унікальну можливість для молодих дизайнерів спеціалізуватися на соціальному інноваційному та дизайнерському мисленні. В Індії наші студенти навчаються використовувати дизайн для позитивного соціального впливу на людей і бізнесу та краще розуміють глобальну перспективу дизайну. Студенти повинні зрозуміти індійський ринок та підібрати місцеву поведінку, щоб запропонувати узгоджений проект, адаптований для користувачів, з антропологічним підходом до дизайну.

Сходинка до міжнародної кар'єри дизайнера

Слідуючи тій же освітянській моделі, яку викладали у Франції, L'École de design пропонує студентам можливість отримати ступінь магістра рівня, що визнається на міжнародному та національному рівні.

Тісна співпраця з міжкультурними командами та робота з абсолютно іншої точки зору забезпечить багатий досвід для молодих дизайнерів, бажаючих працювати на міжнародному рівні.

Програма в партнерстві з MIT Pune

106047_logo_mit.gif

Основні теми

  • Антропологія
  • Соціальні інновації
  • Дизайн в індійському контексті
  • Мультикультурний контекст

Навчальний план

Програми MDes, створені протягом двох років, організовуються в чотири семестри, затверджені кожним з 30 ECTS. Очікуваний і зростаючий особистий робочий час очікується для кожного модуля.

Семестр 1

Студенти проводять цей семестр за кордоном у стажуванні як молодший дизайнер (мінімум 13 тижнів). Перед цим стажуванням вони слідкують за модулем, що включає вітальний семінар та методологію транскультурності (80 годин), мовні курси та місцеву культуру (30 годин).

Метою цього семестру для студентів є висвітлення та розширення професійних знань у контексті іншої культури.

Семестр 2

Протягом цього семестру студенти навчаються керувати складними проектно-конструкторськими проектами, поглиблюють свої знання про економічні, соціальні та культурні аспекти галузі, що охоплює їх програма, складають і застосовують методологію та підтримують свій кінцевий проект. дослідження, предметом яких вони самі визначають.

Семестр 3

Продовження та завершення проекту кінцевих досліджень, узагальнюючи всі отримані професійні навички. Це може проводитися у співпраці з компанією та / або дослідницькою лабораторією партнерського університету. Цей особистий проект кінцевих досліджень повинен бути пов'язаний з програмою, в якій беруть участь студенти.

Нагляд забезпечується у формі семінарів під керівництвом дизайнера-референта, до якого пов'язані пунктуальні спікери. Написання дисертації в темі проекту.

Семестр 4

Навчальна програма закінчується стажуванням не менше шістнадцяти тижнів (і максимум півроку) у компанії, у Франції чи за кордоном.

Працівники працюють молодшими дизайнерами та підтримують весь або частину проекту.

Студент повинен продемонструвати свою здатність інтегруватися в команду, керувати проектом та розвивати всі послідовності проекту для його безперешкодного виконання. Це дозволяє студенту сформулювати всі свої дослідження з тим, яким буде його перший професійний досвід.

Залежно від професійного проекту студента, ця стажування також може проходити в рамках компанії, яку студент створить, або навіть в рамках дослідницької лабораторії.

У цій програмі молоді дизайнери можуть навчитися використовувати дизайн для позитивного соціального впливу на людей і бізнесу та краще зрозуміти глобальну перспективу дизайну.123706_IndiaStudiovisuel2.jpeg

Пуна, Індія

Як одна з країн, що найшвидше розвиваються у світі, де витончені традиційні майстерність та передові технології переплетення, Індія пропонує захоплюючі перспективи для дизайнерів з усіх галузей. Великий кампус Інституту дизайну MIT дозволить студентам брати участь у багатьох заходах університету, фестивалях, а також зустрічатися та співпрацювати зі студентами з різних галузей, таких як дизайн транспорту, модний дизайн, кіно та відео дизайн тощо.

Унікальна дворічна програма

Студенти проводять магістерські студії в рамках своєї дизайнерської дисципліни та з духом інтеграції в азіатський контекст. Під час впровадження проектів, що проводяться з місцевими компаніями-партнерами, студенти формують міждисциплінарні проектні команди, що працюють над реальними завданнями для азіатських клієнтів.

Програма MDes охоплює чотири повні семестри акредитованого навчального плану, з 30 ECTS (Європейська система кредитної передачі) кредит винагороди за семестр. Протягом першого семестру, починаючи з вересня, студенти беруть участь в орієнтаційному семінарі перед початком стажування. Другий семестр пропонує щільно упакований графік навчання та проектів, очолюваний викладацьким складом та професійними дизайнерами. Третій семестр присвячений цілеспрямованій, індивідуальній роботі над дисертацією та особистим дизайнерським проектом, пов'язаним з транскультурним дизайном. Четвертий семестр випускає студентів на заключний стажування досвіду, в ідеалі теж проводиться в азіатському або, принаймні, в іншому міжнародному контексті, і закінчується захист дисертації, в якій кожен студент пред'являє його або себе як професійний дизайнер.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the Un ... Детальніше

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the University of Nantes. Згорнути
Нант , Сан-Паулу , Шанхай , Пуне + 3 Більше Менше