Дизайн транскультурного дизайну / Brazil Studio

Загальні відомості

Опис програми

Післядипломна програма за два роки спеціалізується на Транскультурному дизайні, ступінь магістра в галузі дизайну

123702_BrazilStudiovisuel1.JPG

Завдяки своїй економічній, соціальній та культурній унікальності, Сан-Пауло з'явився в якості ідеального навчального поля для нашої 3-ї міжнародної студії, після Шанхая і Делі. Спільно з престижним Університетом Макензі, заснованого в 1870 році (11 факультетів, 42 000 студентів), ми пропонуємо програму, яка проводиться в Школі архітектури та містобудування.

Основні теми

  • Занурення навколишнього середовища
  • Міський дизайн у контексті високої щільності населення
  • Соціальний дизайн адаптований до мультикультуралізму

Навчальний план

Програми MDes, створені протягом двох років, організовуються в чотири семестри, затверджені кожним з 30 ECTS. Очікуваний і зростаючий особистий робочий час очікується для кожного модуля.

Семестр 1

Студенти проводять цей семестр за кордоном у стажуванні як молодший дизайнер (мінімум 13 тижнів). Перед цим стажуванням вони слідкують за модулем, що включає вітальний семінар та методологію транскультурності (80 годин), мовні курси та місцеву культуру (30 годин).

Метою цього семестру для студентів є висвітлення та розширення професійних знань у контексті іншої культури.

Семестр 2

Протягом цього семестру студенти навчаються керувати складними проектно-конструкторськими проектами, поглиблюють свої знання про економічні, соціальні та культурні аспекти галузі, що охоплює їх програма, складають і застосовують методологію та підтримують свій кінцевий проект. дослідження, предметом яких вони самі визначають.

Семестр 3

Продовження та завершення проекту кінцевих досліджень, узагальнюючи всі отримані професійні навички. Це може проводитися у співпраці з компанією та / або дослідницькою лабораторією партнерського університету. Цей особистий проект кінцевих досліджень повинен бути пов'язаний з програмою, в якій беруть участь студенти.

Нагляд забезпечується у формі семінарів під керівництвом дизайнера-референта, до якого пов'язані пунктуальні спікери. Написання дисертації в темі проекту.

Семестр 4

Навчальна програма закінчується стажуванням не менше шістнадцяти тижнів (і максимум півроку) у компанії, у Франції чи за кордоном.

Працівники працюють молодшими дизайнерами та підтримують весь або частину проекту.

Студент повинен продемонструвати свою здатність інтегруватися в команду, керувати проектом та розвивати всі послідовності проекту для його безперешкодного виконання. Це дозволяє студенту сформулювати всі свої дослідження з тим, яким буде його перший професійний досвід.

Залежно від професійного проекту студента, ця стажування також може проходити в рамках компанії, яку студент створить, або навіть в рамках дослідницької лабораторії.

123703_BrazilStudio2.JPG

Сан-Паулу, Бразилія

Сан-Паулу - це креативне, гіперактивне, спокусливе та тепле місто, де багато дизайну, архітектури, комунікацій, подій та інноваційних агентств. "Сампа", найбільший міський центр у південній півкулі, є економічним центром Бразилії, молодою демократією та ринком з населенням понад 200 мільйонів жителів. Місто вважається одним із найбільш культурних у світі.

Унікальна дворічна програма

Розташована в самому центрі кампусу в центрі міста, бразильська студія пропонує двомовну програму, яка дозволяє прискорити акультурацію до португальського та бразильського контексту.

Ця програма MDes, що веде до ступеня магістра (Diplôme de design), сертифікованої Міністерством вищої освіти, стосується тем, пов'язаних із зануренням у середовище (мобільність, здоров'я, розподіл, освіта, їжа, доступ до енергії, поводження з відходами, екологічні проблеми ) та його специфічні характеристики (висока щільність населення, мультикультуралізм, природні ресурси та місцеві промисли, демократичне будівництво тощо).

Окрім придбання навичок дизайнерської професії шляхом експериментів з управління проектами та досвіду складності, метою цієї програми є надання молодим випускникам можливості розпочати міжнародну кар'єру.

Програма MDes охоплює чотири повні семестри акредитованого навчального плану, з 30 ECTS (Європейська система кредитної передачі) кредит винагороди за семестр. Протягом першого семестру, починаючи з вересня, студенти беруть участь в орієнтаційному семінарі перед початком стажування. Другий семестр пропонує щільно упакований графік навчання та проектів, очолюваний викладацьким складом та професійними дизайнерами. Третій семестр присвячений цілеспрямованій, індивідуальній роботі над дисертацією та особистим дизайнерським проектом, пов'язаним з транскультурним дизайном. Четвертий семестр випускає студентів на заключний досвід стажування, в ідеалі також проводиться в Бразилії або, принаймні, в іншому міжнародному контексті, і закінчується захистом дисертації, в якій кожен студент пред'являє його або себе як професійний дизайнер.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the Un ... Детальніше

Partner of the Chamber of Commerce and Industry of Nantes, L’École de design Nantes Atlantique is a private institution for higher education dedicated to Design professions, in association with the University of Nantes. Згорнути
Нант , Сан-Паулу , Шанхай , Пуне + 3 Більше Менше