Дизайн та міська екологія (MS)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Парсонс школа дизайну в Нью-Йорку - нещодавно названа найкращою школою мистецтва та дизайну в США і займає 2- е місце в світі - запропонував інноваційні підходи до дизайну освіти з моменту свого заснування в 1896 році. Сьогодні Парсонс є єдиним великим американським школа мистецтв і дизайну в рамках всеосяжного університету: The New School . У Parsons ви можете освоїти встановлені творчі практики та іскрити нові, вивчаючи всі університетські дисципліни.

Про

Програма "Магістр наук у галузі дизайну та міських екологій", що складається з 60 кредитів, кардинально перекриває вивчення міських середовищ та проектних підходів до міст. Поєднуючи міське планування, політику, міський дизайн, активність та практику спільноти, студенти отримують навички та знання, необхідні для вирішення сучасних міських проблем. Відповідно до історичної прихильності The New School до екологічної та соціальної справедливості, студенти розробляють та впроваджують стратегічні проекти, спрямовані на перетворення міських середовищ в глобальному масштабі.

Навчальний план

Ця студійна програма є частиною Школи дизайнерських стратегій Парсонса (SDS) і ділиться 12-кредитним основним навчальним планом з 36-кредитних науково обґрунтованих теорій міської практики програми.

Ступінь магістра нагороджується за закінчення 60 кредитів. Максимум шість кредитів може бути переказано з іншої установи. Студенти повинні підтримувати загальну загальну оцінку 3,0 та своєчасно виконувати всі вимоги.

Основні моменти програми

  • 60-кредитна, дворічна, студійна програма
  • Поєднати дослідження, польову роботу, студійну роботу та спільні дії для отримання широкого розуміння міського комплексу та його взаємодії з політичними, соціальними, економічними та екологічними системами.
  • Процес проектування процесів трансформації міст поряд із громадами, які найбільше постраждали від цих процесів
  • Має 12 кредитів з програмою "Теорії міської практики"

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Детальніше

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу