Візуалізація даних (MS)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Парсонс школа дизайну в Нью-Йорку - нещодавно названа найкращою школою мистецтва та дизайну в США і займає 2- е місце в світі - запропонував інноваційні підходи до дизайну освіти з моменту свого заснування в 1896 році. Сьогодні Парсонс є єдиним великим американським школа мистецтв і дизайну в рамках всеосяжного університету: The New School . У Parsons ви можете освоїти встановлені творчі практики та іскрити нові, вивчаючи всі університетські дисципліни.

Про

Магістр наук Парсонс в галузі візуалізації даних - це багатопрофільна програма, в рамках якої студенти розвивають навички, що складають візуальний дизайн, інформатика, статистичний аналіз та етичні міркування з аналізу та представлення даних. Презентація даних відіграє вирішальну роль у формуванні думок, політики та прийняття рішень в сьогоднішньому все більш глобальному суспільстві. Надаючи студентам конкурентну перевагу, коли вони вступають у поле, програма MS відповідає підвищеному попиту на експертів, які можуть перетворити дані в розуміння.

Навчальний план

Ступінь магістра нагороджується за закінчення 30 кредитів. Студенти повинні підтримувати загальну загальну оцінку 3,0 та своєчасно виконувати всі вимоги.

Ця програма навчання може бути завершена через рік або два роки. Однорічний навчальний план вимагає повного зарахування на навчання. Внутрішні студенти можуть зараховувати неповний робочий день на закінчення навчального плану протягом двох років; Міжнародні студенти, що здійснюють дворічну навчальну програму, повинні приймати додаткові курси для збереження свого статусу за кордоном.

Для повного переліку курсів та опис курсу, будь ласка, запитайте додаткову інформацію від команди прийому.

Основні моменти програми

  • Отримати креативні, кількісні та кодування інструменти, необхідні для аналізу та зображень даних.
  • Розробка баз даних та інноваційних веб-програмних інструментів для портфоліо, який демонструє вашу цінність для вашої поточної організації або майбутніх роботодавців.
  • Навчання в Нью-Йорку, технологічний центр та піонер культури з відкритим кодом, а також стажування з лідерами галузі та зовнішніми партнерами.
  • Співпрацювати з різними дисциплінами з художниками, кількісними вченими та радикальними дослідниками в Парсонс і The New School

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Детальніше

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу