Виконавчі майстра в організаційних змінах

Загальні відомості

Опис програми

Змінити агенти стикаються з летючий перебоїв в світі. Це забезпечує ризики для багатьох і можливостей для тих, хто може відчувати, захопити і адаптуватися ефективно. Багато практикуючих зміни усвідомили, що зміни та інновації є переважно соціально-технологічне явище, і що стандартні підходи не працюють тому в своїх організаціях.

Це два роки програма неповний робочий день була розроблена досвідченими практиками, щоб задовольнити потреби своїх однолітків. Ви будете досліджувати різні точки зору на організації, зміни і нові підходи, засновані на багаторічному практичному досвіді, а також звуку академічних досліджень.

Вимоги до вступників: Ступінь бакалавра, і як мінімум п'ятирічний досвід роботи в організаційній ролі втручання.

Зміст програми

Ви отримаєте більш глибоке розуміння глобальних проблем і питань, які формують територію зміни. Ви відкриєте для себе, як агент змін може втручатися складні системи, спільно створюють культуру змін та інновацій для кращого світу, і дати практичні інструменти, щоб допомогти привести зміни та інновації назад на робочому місці.

Ashridge заохочує ступеневу зміна в практиці наших учасників на основі трьох речей:

  • більш глибоке розуміння глобальних проблем і тенденцій, і як це впливає на їх організації
  • краще розуміння змін в складних системах і як створити умови для змін та інновацій
  • дисциплінований акцент на застосуванні і як працювати зі змінами та інноваціями, прискорюється практика досліджень дії.

Факультет

Факультет ведучого нові змін Майстри включають в себе досвідчені практик Змінити і консультант і є експертами в складних і підтримують особах. Вони занурюються в групі, яка миттєво створює сприятливу, привабливу і надійне середовище навчання. Хоча факультет виступає в якості посередників / спостерігачів, твій супроводжувати вас на шляху навчання, а не видалені фахівці. Атмосфера дискусій і діалогу, а не вчити і розповідати.

Хто є програма

Програма призначена для керівників, які розуміють, що ми переживаємо період значних проблем руйнування і стійкості. Як правило, учасники будуть досвідчені керівники, топ-менеджери, виконавчі тренери, консультанти або помічники. Ми вітаємо практикуючих, які не зацікавлені в нав'язуванні змін, а скоріше готові вивчити нові шляхи створення «хорошого» зміни та інновації в системі і організаційному рівні.

Розвиваюча середу

Ця інноваційна ступінь пропонує учасникам змішування досвіду. Він поставляється з використанням суміші лицем до лиця семінарів, обов'язкових онлайн-семінарів і семінарів, а також через віртуальні discussios з іншими студентами. Семінари відбудуться в Ashridge, надихає середовищі розташовує до рефлексії та навчання, що допомагає учасникам відкрити один одного і створити співтовариство протягом короткого проміжку часу. Знову і знову, учасники кажуть нам, що Ashridge є кінцевим місцем, щоб відобразити і перезарядити. Крім того, класи призначені для заохочення круглих столів і рівний-рівному навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our researc ... Детальніше

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our research, pedagogy, and courses have always had one goal: to improve how organizations perform and how executives lead. Згорнути