Викладання англійської мови до викладачів інших мов (магістр)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Викладання англійської мови до викладачів інших мов (магістр)

Глобалізація англійської мови як світової лінгва франки та підвищення національного та регіонального рівня населення, що не володіє англомовним населенням, створює потребу в висококваліфікованих фахівцях, які можуть вирішувати широкомасштабні варіанти та спеціалізовані освітні потреби дорослих студентів англійської мови як вдома, так і за кордоном. Хоча кількість іммігрантів зростає, факти свідчать про те, що бар'єр мови стає все більш поширеним явищем.

Опис

Ринок праці прогнозує, що галузь мовної школи в штаті Пенсільванія буде збільшуватися на 22% в період між 2015 і 2025 роками, значно швидше, ніж середній приріст у 7,4% лише в Пенсільванії. Відповідно, в регіоні спостерігається вибух необхідність у наданні послуг з вивчення мовної школи та, навпаки, для добре підготовленої робочої сили для працівників мови. Заробіток МА TESOL допоможе регіону виконати цю важливу, нагальну потребу.

Магістерська школа Slippery Rock University готує випускників до викликів все більш взаємопов'язаного світу, що дозволяє придбання мов світу і спрямований на навчання світових громадян, які набувають мовних навичок через інтелектуальну акультурацію. Завдяки складним, якісним та міждисциплінарним навчанням, випускники SRU будуть готові працювати в динамічних та ключових ролях, надаючи дорослим навчальний посібник з ЕЛЛ у галузі вищої освіти, громадської грамотності та полікультурних глобальних умов, а також навчальні засоби масової інформації та розробки матеріалів у видавництві TESOL. індустрію, тим самим полегшуючи розвиток їхніх професійних навичок у все більш важливому напрямку TESOL.

Основні моменти

Ступінь магістра Slippery Rock University в TESOL становить від 30 до 33 кредитів, залежно від того, який трек ви обираєте, і пропонує:

  • Гнучкість, що відповідає вашому зайнятому графіку - онлайнові, змішані та один раз на тиждень вечірні курси
  • Два треки; досвідні та загальні, які можуть бути завершені протягом 16-24 місяців
  • Міждисциплінарне навчання від п'яти академічних відділів
  • Експертний факультет із заслуженими докторами

Вимоги

  • Інтернет-заявка
  • Плата за заявку
  • Два Листи Рекомендації
  • Заява про наміри (включаючи особисті та професійні цілі)
  • Офіційні транскрипції - бакалаврат / випускник (Офіційні розсилки повинні бути відправлені закладом через електронну електронну транскрипту електронною часткою для випускників.додань @ SRU .edu або через поштові факсимільні копії не будуть вважатися офіційними)
  • Ступінь магістратури з мінімальним ГПД 2,75

GRE не потрібно

* Кандидати можуть подавати додаткові матеріали в форматі PDF або JPEG електронною поштою (випускні.додатки @ SRU .edu), факсом (724.738.2146) або поштою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage ... Детальніше

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage and characterized by its commitment to intellectual development, leadership and civic responsibility. Згорнути