Великобританія

Освіта у Великобританії

Вища освіта у Великобританії

Завдяки своїм відмінним університети, вища освіта у Великобританії користується попитом, не тільки жителі Великобританії, але люди по всьому світу. Як правило, студентам вступити до університету, починаючи з віку 18 років. Більшість жителів візьмуть участь у бюджетній школі їх ступінь бакалавра, що допомагає контролювати витрати.

У Великобританії, Перша ступінь бакалавра 'и ступеня. Більшість студентів проводять близько трьох років навчається на цей ступінь, і за цей час вони відомі як студенти. За випускник бакалаврату або інші програми першого ступеня, право студенти можуть вибрати продовжити післядипломну освіту. Майстер 'и ступеня, яка зазвичай займає один рік, це перший варіант. Докторські програми займе близько трьох років. Прийом до аспірантури не поступаються, і вони не фінансується державою.

На додаток до цих трьох основних градусів, студенти у Великобританії можуть переслідувати кваліфікації фахівців через свої різні дошки і гільдіями. Ці кваліфікації фахівця може включати психології, права, медицини, освіти чи бізнесу.

Освіта у Великобританії надає вам з вигодою диплом одного зі світових 'и найпрестижніших шкіл. Країна цінує освіту, і ви будете жити в самому центрі відмінного мислителів і дослідників. Якщо ваша ступінь вибору включає в себе сильний фокус дослідження, ви виявите, що вчитися у Великобританії дає вам можливість приєднатися прекрасні програми досліджень.

 

Вартість навчання

Як ви вважаєте, що навчаються у Великобританії, розуміння вартості допоможе. У 2012 по 2013 навчальний рік, ступеня бакалавра в Англії спеціально були встановлені на максимальне £ 9000 на рік, з вартістю 6000 фунтів зустрічаються частіше.Аспірантуру мали більш високі витрати, ніж програм бакалаврату, але це надзвичайно варіювати між школами. Студентів, які навчалися за межами Англії заплатив діапазоні від £ 5000 - £ 20 000 на рік на їх ступенів.

Випускники за фахом отримав у Великобританії відкриває двері для багатьох можливостей для працевлаштування. Тому що ці університети так високо цінується у всьому світі, ви будете мати можливість у пошуках роботи в міжнародних місцях, а також у Великобританії, якщо ви вирішите оселитися там.

 

Медичне страхування

Великобританія пропонує національна система охорони здоров'я називається Національна служба охорони здоров'я. Студенти, які беруть принаймні шість місяців курсів в країні можуть претендувати на безкоштовні або субсидовані лікування у Великобританії. Ті, які є резидентами ЄЕП або вже живете у Великобританії, автоматично отримують право на NHS послуг, незалежно від того, як довго вони збираються навчатися у Великобританії.

 

Отримання візи до Великобританії

Типів студентських віз до Великобританії включають в себе:

  • Tier 4 General - Ця віза відноситься і до дорослих у віці старше 17 прибуває до Великобританії, щоб вчитися.
  • Student Visitor - Ця віза поширюється на студентів, короткий курс і не планує працювати під час їх перебування.
  • Майбутній студент - Ця віза поширюється на студентів, яким необхідно, щоб зробити останні приготування перед початком дослідження Tier 4

 

Чайові

Під час підготовки до навчатися у Великобританії, пам'ятайте, що кілька університетів і конкретні програми є досить конкурентоспроможними. Отримати додаток на початку для забезпечення ви можете отримати місце, і поширюються на більш ніж одній школі, щоб поліпшити свої шанси бути затвердженим. Знайти доступне житло поруч з університетом або на території кампуса, і розглянути питання про обмін горище або квартиру з іншим орендарем, щоб збільшити ваші фінансові інвестиції. За допомогою цих порад, ви зможете вчитися у Великобританії з мінімальними труднощами, користуючись країна з багатою спадщиною та освітніх міжнародну репутацію для виробництва якісних випускників.

Все про Великобританії  

Багато людей плутають Сполученому Королівстві Великобританії, але насправді вони не те ж саме. Сполучене Королівство є об'єднана група з чотирьох країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Ці чотири країни мають групу островів на північний захід від материкової Європи та об'єднані під одним урядом з одним монархом. Великобританії складається тільки з Англії, Шотландії та Уельсу.

У той час як у Великобританії складається з чотирьох окремих країн, кожна зі своєю власною культурою та діалекти різні, є причина того, що багато людей плутають Великобританії з Англією. Протягом століть Англія була панівної нації з монархом часто називають "королевою Англії. " Коли люди думають про Великобританії, образ монарха часто перше, що вони думають. Королі, королеви, принци та принцеси Англії стали світовими знаменитостями.Великобританія також відомі інші культурні ікони, як Девід Бекхем, Доктор Хто і Beatles. Якщо ви були у Великобританії, ви хотіли б пообідати на декадентський шоколад Cadbury після традиційної їжею риби зі смаженою картоплею, пральна все це з келихом товстий Гіннеса.

Народ Великобританії відомі як лідери в галузі мистецтва, а також науки і техніки. Великобританія є місцем, де модні тенденції часто починаються і актори чи музиканти народжуються. Лондон, центр усього цього, часто називають "культурної наддержави. "

Великобританії та Англії зокрема, є відомим для деяких з кращих університетів у світі. Люди подорожують по всьому світу, щоб вчитися в деяких з світу 'и високий рейтинг шкіл, як Кембридж і Оксфорд. Справді, Великобританія має чотири університету входить до числа 10 найбільших в QS World University Rankings.

 

Клімат у Великобританії

Клімат у Великобританії сильно варіюється залежно від місця розташування.Області, які близькі до Атлантиці, наприклад, в Північній Ірландії та Уельсу, є вологий, вітряний і м'якою температурою. У Англії є прохолодно, але не холодно, температура майже цілий рік, і відчуває середньому кількість опадів. Сніг може трапитися, але це рідкість.

 

Вартість проживання

Як клімат, вартість життя буде змінюватись в залежності від того, де ви живете у Великобританії. Лондон, який є культурним та освітнім центром, є одним з найдорожчих місць у світі. Оренда і вартість з дня на день заходу обидва досить високо тут. Харчування також доріг по всій Англії, тому розглянути шукає гуртожитку чи квартирі, яка має кухню, щоб скоротити витрати. 

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Великобританія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Великобританія