Бразилія

Навчання в Бразилії

Вища освіта в Бразилії

Три різних типів вищих навчальних закладів існують в Бразилії: університети, які проводять дослідження і використовувати факультету, які володіють кандидати наук, університетські центри, які пропонують різноманітні курси, але не науково-орієнтований, інтегрований і факультетів, які менше, вищих навчальних закладів потребують твердження з Бразилії 'и Міністерства освіти, перш ніж пропонувати нові ступені, сертифікації та курсів. У той час як більшість державних і федеральних управлінням університетів не стягують плату за навчання, менша школах, муніципальних governements може стягувати плату для участі в їхній школі.

Тому що бразильські градусів не випливають традиційної освітньої ієрархії ступеня в більшості інших країн, студенти повинні взяти до відома, що ступеня бакалавра (асоційований 'и і бакалавра ' и) називають "Випускник " (graduação) градусів в Бразилії .Отримання бакалавра 'и (bacharelado) диплома займає від чотирьох до шести років, і дозволяє студентам працювати в якості лікаря або адвоката в Бразилії

Ліценціата (Licenciatura) ступінь займає близько чотирьох років, щоб завершити і дозволяє градусів Тримач працювати в такій професійної роботи в якості вторинних або елементарна школа інструкторів. Заробіток технології одержання диплома займає найкоротші терміни - близько двох років - і забезпечує осіб, які мають кваліфікацію для роботи в вузькоспеціалізованих кар'єри областях, таких як менеджер туристичної або сільськогосподарські бізнес-менеджера.

Аспірантуру називається "Лато сенсі слова ", також доступні, які вказують студент спеціалізується в конкретній навчальної дисципліни. Тим не менш, ця ступінь не дозволить студенту проводити PhD. Замість цього, студент зацікавлений в докторську ступінь потрібно буде заробляти strictu сенсі слова майстром 'и ступеня, а не "Лато сенсі слова ".Майстри ділового адміністрування ступінь програми в Бразилії вважаються сенсі слова Лято програм.

Бразилія 'и Міністерство освіти не визнає використання кредитів в її систему вищої освіти, але покладається на скільки годин студент накопичив під час його або її академічної кар'єрі. Наприклад, студенти заробляють від 850 до 1200 годин навчання в Університеті Бразилії (один повний робочий день року в університеті) б накопичилося близько 30 американських кредитів ECTS або 60, якщо вони навчалися в коледжі в США або країни Європейського союзу.

 

Вестибулярна

Вестибулярна є Бразилія 'и університету вступні іспити, які можуть бути прийняті тільки раз на рік. За аналогією з дією або СБ іспити дано в США, вестибулярний може зайняти від одного до п'яти днів, щоб завершити та тести студенти у своїх знаннях математики, літератури, біології, фізики, історії та португальської мови.Тому що громадське навчання в університеті в Бразилії є безкоштовним і відкритим слоти обмежені, існує жорстка конкуренція серед студентів, вестибулярної. З іншого боку, студенти, які відвідують приватні університети, навчання в яких потрібно не піддаються конкурентоспроможності надаваних державних університетів і зазвичай вчинити з менш ніж досконалий вестибулярний бали.

 

Вимоги для отримання студентської візи

Студенти, які бажають взяти участь у бразильському університеті необхідно буде прийняти вестибулярного якщо вони ще не володіють очок аналогічне вступні іспити (таких як США СБ або ACT), які можуть бути використані замість вестибулярного бали. Заповнену візову анкету повинні бути представлені в Інтернеті на бразильському консульстві, а також нотаріально завірена копія студентського 'и Driver посвідчення або посвідчення особи.Дві фотографії на паспорт, копія студентського 'и маршруті польоту чи авіаквитки (доказ відправлення), копія студентського свідоцтво про народження, доказ того, що студент має достатньо коштів для оплати витрат на проживання під час навчання в Бразилії і лист-запрошення в університеті студент приймає участь також необхідно перед Бразилією 'и Міністерство освіти видає студентську візу.

 

Чому варто вчитися в Бразилії?

Бразильські університети пропонують тисячі різних програм мірою від таких областях, як соціальна справедливість і гідротехнічних біорізноманіттю управління ресурсами та електротехніки. Технологічні дослідження щедро фінансовані державні установи, які приділяють велику увагу з повітроплавання, сільському господарству та використання відновлюваних ресурсів.Бразилія 'и найбільш шанованих технологічних центрів включають Освальдо Круса інституту, бразильська сільськогосподарська корпорація досліджень і Бразильським космічним агентством, який може похвалитися мають самі передові простору і астрономії програму серед всіх інших латинських країн.

Про Бразилії

Федеративна Республіка Бразилія є найбільшою країною в Південній Америці, де проживає близько 200 млн. людей, які користуються одним зі світових 'и найбільш швидко зростаючих економік. Бразилія 'и узбережжі межує з Атлантичним океаном, з його залишилися окантовку кордонів країни Гайана, Венесуела, Сурінам, Колумбія, Перу, Болівії і Французької Гвіани. Членом-засновником Латинського союзу, G20, Союзу південноамериканських націй та Організації Об'єднаних Націй, Бразилія вважається "багатим розмаїттям, " країна, одна з усього лише 17 у світі. Вона є домом для багатьох видів природного середовища і дикої природи, а також захищений проживання містять величезну кількість природних ресурсів. Політично, Бразилія є демократичною республікою керує президент, який є главою уряду. Ця країна також була недавно ідентифікований як виникають суттєві владу серед інших розвинених країнах.

 

Основні факти про Бразилію

  • Бразилія має складну і компактні системи, які включають річок Амазонка, Негро і Парана. Річка Амазонка має найбільший обсяг води, що міститься в будь-якому річка в світі і є другим за довжиною річка на Землі
  • Майже одна чверть світу 'и тропічних лісів знаходяться в Бразилії, в основному складаються з джунглів Амазонки. Тропічні ліси Амазонки також є домом для декількох видів мавп, ніж будь-яке інше місце на Землі
  • Футбол (Futebol) є Бразилія 'и найпопулярніший вид спорту. Студенти вважають, що будь-який середньої до велике місто вони відвідують під час навчання в Бразилії має один або кілька футбольні стадіони
  • Третина Бразилії 'и двох мільйонів жителів працюють у сільськогосподарській галузі. Кавові боби, кукурудза, пшениця, цукровий очерет, рис і соєві боби є Бразилія 'и первинних культур
  • Один з семи чудес світу, статуя Христа Спасителя, знаходиться в Ріо-де-Жанейро
  • Столиця Бразилії Бразиліа, де великі вищі навчальні заклади, такі як Університет Бразиліа, Центральний університет Бразиліа (UniCEUB) і Католицький університет Бразиліа (UCB) розташовані
  • Антропологи підрахували, що цілих 60 племен існують в тропічних лісах Амазонки, яким ще належить вступити в контакт з цивілізацією

 

Бразилія 'и клімату

Хоча в основному тропічних, Бразилія 'и клімат робить охоплюють кілька інші різні підтипи, такі як напівпустельних, помірних, екваторіальних і субтропічних. Північній частині Бразилії проявляє гарячого і вологого екваторіального температури сприяє росту величезних тропічних лісах Бразилії в той час як центральні пропонує тропічні савани. Напівпосушливих пустелі вітати відвідувачів, подорожуючих на північному сході Бразилії і людей, що живуть у південній частині Бразилії знаходяться в оточенні лісів помірного поясу товстий з хвойними деревами. Північну і центральну Бразилію досвід великої кількості опадів і не мають так званих "сухий " сезону. Середні температури у всьому діапазоні країну від 75 градусів за Фаренгейтом (24 за Цельсієм) до мінімуму в 60 градусів за Фаренгейтом (15 за Цельсієм), з найнижчим температурам, що відбуваються в районі Сан-Паулу.

 

Мови в Бразилії

Конституція Бразилії підтверджує офіційна мова, як португальський, на якому говорять 98 відсотків населення. Крім того, португальський є єдиною мовою, використовуваним на телебаченні, радіо, в газетах і в цілях всіх господарських операцій. Нещодавно уряд прийняв закон, мандати використанням бразильського мову жестів (Терези) у державних та пов'язаних з утворенням послуг. Єдиною країною в Північній і Південній Америці говорять на португальській мові, Бразилія вважає мови життєво важливою частиною їх культури і національної ідентичності, яка відрізняє їх від сусідніх країн, які говорять в основному іспанською мовами.

 

Релігія в Бразилії

Бразилія є домом для більш католиками, ніж у будь-якій країні, при цьому 75 відсотків населення стверджують, що практика католицизму.Християнство, іудаїзм, буддизм, протестантизм і афро-бразильської релігії становлять решта 25 відсотків. В даний час Бразилія 'и Міністерство освіти повідомляє, що близько 35 католицьких університетах були створені в країні.

 

Бразилія 'и валют

"Реал " це ім'я Бразилії Валюта, яка позначена "R $ " знак або код "BRL ". Кожен реальний дорівнює 100 сентаво. Студентів, що бажають отримати ступінь в Бразилії повинні знати, що вартість життя в Бразилії є відносно високим, особливо витрати, пов'язані з розміщенням, промислових товарів (побутова техніка, одяг, електроніка) і транспорт. Крім того, наявність свого роду медичного страхування настійно рекомендується, так як середня вартість відвідування лікаря становить близько 250 реалів, або більше $ 100 в доларах США. Щомісячні платежі утиліти відрізняються один від одного, з електрикою і водою зазвичай включена в щомісячну орендну плату за квартиру.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Бразилія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Бразилія