Бельгія

Навчання в Бельгії

Вища освіта

Вищі навчальні заклади в Бельгії пропозицію бакалавра, магістра та доктора наук. Бельгія має два типи вищих навчальних закладів:

Університетська освіта пропонують університети, і включає в себе освіту в обраній дисципліні поряд з науковими дослідженнями.
Неуніверситетського вищої освіти включає в себе як університетських коледжах і академіях мистецтв. Університетські коледжі готують студентів до конкретної професії. Академіях мистецтв викладати теорію і практику різних видів мистецтва.
Багато майстрів курси ступеня викладаються на голландському або французькою мовою, і деякі програми та курси викладаються англійською мовою.

 

Чому варто вчитися до Бельгії?

Бельгія знаходиться в самому серці Європи, в декількох хвилинах їзди на поїзді від великих культурних містах, таких як Париж і Берлін. У перехресті Європи, Бельгії відомий своїми мультикультуралізму і привітне ставлення до іноземних студентів.

Бельгійських вузів визнаються в усьому світі, як в ділових і наукових кіл своєю високою якістю. Бельгія також човни високої якості життя, в тому числі низької вартості навчання, відмінне медичне обслуговування і надійну мережу громадського транспорту.

 

Університети

Бельгії є шість університетів, які охоплюють магістрів у всіх областях знань, таких як економіка, інженерні, мови і психологію.

Бельгії 21 університетських коледжів пропонують програми магістра у восьми областях: агрономія, прикладного мистецтва, економіки, медичного, освіта, соціальні науки, технологій та перекладу та інтерпретації.

Бельгія також має 17 художніх академій, які пропонують ступінь магістра в одному з чотирьох основних сферах: образотворчому мистецтві, музиці, драматургії та радіомовних технологій.

 

Плата за навчання і Тривалість програми

Вартість навчання в 2012-2013 роках в університетах для студентів з країн ЄС становить € 835. Студенти з не входять до ЄС країн платити додаткові збори близько € 2000 до € 4000 в залежності від їх програми навчання та університету.

Навчання в коледжах університетів і академій мистецтв нижче. 2012-2013 навчання за програмою магістра становить € 351 кожен рік, за винятком останнього року, який становить € 455. Знову ж, може стягуватися додаткова плата для студентів з неєвропейських країн. Конкретної установи можуть надати інформацію про ці додаткових зборів.

Магістерських програм є: 1 рік (60 кредитів) або 2 роки (120 кредитів) залежно від спеціальності. Крім того, студенти, які вже мають ступінь магістра можна отримати ступінь магістра Додатковою з мінімум 60 кредитів в спеціалізованій професії.

 

Академічний рік

Навчальний рік складається з трьох термінів. Перший доданок починається в середині вересня і триватиме до кінця грудня, а потім іспити в січні. Другий доданок починається на початку лютого і працює, хоча в середині травня, а потім іспити в кінці травня або початку червня. Третій член працює протягом літа. Студенти, які не можуть перездати іспити їх під час сеансу, який триває з середини серпня до середини вересня.

 

Післядипломної можливості

Іноземні студенти, які отримали ступінь магістра в Бельгії може працювати для бельгійської компанії після закінчення школи. Проте, право на працю не є автоматичною, тому студенти повинні перевірити чинне законодавство, якщо вони запропонували посаду. Як мінімум, студенти можуть бути зобов'язані отримувати дозвіл на роботу; це відноситься до студентів з ЄС і не входять до ЄС країн.

Студенти, які бажають продовжити своє навчання, можуть бути допущені до докторської програми і приєднатися до дослідницької групи після отримання їх ступінь магістра в Бельгії.

 

Отримання візи

Студенти з країн ЄС / ЄЕП країн-членів не потрібна віза для навчання в Бельгії. Студенти з інших країн можуть вимагати візу, однак, як можуть змінюватися для кожної країни, майбутні студенти повинні звернутися в бельгійське посольство або консульство у своїй країні.

 

Медичне страхування

Не входять до ЄС студентів, які не мають медичної страховки зі своєї країни, яка охоплює перебування в Бельгії повинні приєднатися "Mutuelle", щоб одержувати допомогу на медичне обслуговування. Студенти з країн ЄС повинні бути європейською картки медичного страхування зі своєї країни; ця карта дозволяє їм приєднатися до Mutuelle в тих же умовах, як громадянин Бельгії.Медичне страхування коштує близько € 50 на квартал для кожної людини і повинні бути оплачені протягом строку навчання.

 

Чайові

З французьким і голландським мовами є вибір для навчання в Бельгії, майбутніх студентів за програмою магістра деяких може знадобитися пройти голландський або французький іспит володіння мовою. Для конкретних вимог, студенти повинні запитати установи вони зацікавлені в участі. Більшість навчальних закладів пропонують додаткове навчання мови для студентів, які зазнають труднощів з мовою навчання.

Хоча вартість навчання в Бельгії низький, є ще багато стипендій і грантів для студентів магістерських програм, які потребують додаткової допомоги.

Про Бельгії

Бельгія розташована в Західній Європі, межує з Північним морем, Франція, Німеччина, Люксембург та Нідерланди. Столиця Брюссель, розташований в центрі країни і є штаб-квартирою багатьох важливих європейських організацій, включаючи Європейський Союз, Європейська Комісія, і Організація Північноатлантичного договору (НАТО). Крім цукерок та пива, Бельгії відомий тим, що перша газета в світі, який був надрукований в Антверпені.

 

Клімат

За невеликої площі Бельгії, клімат відносно рівномірним по всій країні. Загальний клімат помірний, з м'якою зимою і прохолодним літом, а у звичайний день кілька дощитиме і хмарно. Місцевість включає плоскі рівнини, пагорби і гори.

 

Культура

Бельгія відома для легіону культурних заходів і спортивних заходів доступні, зокрема, в Брюсселі. Студенти знайдуть подій і місць для музики, живопису, театру, кіно і інших мистецтв. Багато заходів, такі як концерти та конференції знизили ціни доступні для студентів.

 

Прожитковий мінімум

Вартість проживання для студентів в Бельгії є відносно низьким. Крім плати за навчання, студенти можуть розраховувати витратити близько € 800 на місяць на витрати на проживання, причому близько половини, що буде для житла. Незалежно від національності, студенти очного дозволяється працювати, щоб допомогти покрити витрати. Студенти з країн за межами Європейського економічного простору (ЄЕП), може бути, необхідних для отримання дозволу на роботу.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Бельгія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Бельгія