Антропологія (магістр)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

The New School - прогресивний університет у Нью-Йорку, де вчені, художники та дизайнери збираються разом, щоб кинути виклик конвенції та створити позитивні зміни.

Заснований у 1919 році, університет складається з школи дизайну Парсонса, коледжу вільних мистецтв Євгена Ланга, коледжу виконавських мистецтв, The New School соціальних досліджень та численних відомих випускних програм. Суворий, багатовимірний підхід до The New School дає студентам академічну свободу формувати свої унікальні, індивідуальні шляхи навчання для складного і швидко мінливого світу.

Про

Магістерська програма з антропології - це 30 кредитних програм, що поєднують теоретичні та методологічні основи соціальної та культурної антропології з акцентом на критичному вивченні того, наскільки важливі етнографічні почуття в сучасному світі.

Програма спрямована на надання студентам широкого розуміння розвитку антропології в рамках соціальних наук та ознайомлення з ключовими концепціями та проблемами, які формують сучасні галузі виробництва знань.

Навчальний план

Повне уявлення про вимоги до градусів та процедури містяться у відомчому антропологічному довіднику.

Щоб отримати магістра в галузі антропології, студент повинен заповнити загальну суму 30 кредитів, з яких 18 кредитів повинні бути перераховані або перелічені в антропології. Ці 18 кредитів включають основні курси, а також курси в категоріях "Перспективи" та "Практики".

Курси "Перспективи" надають різні точки зору на об'єкти антропологічного дослідження, а курси "Практики" підкреслюють, як підходити до цих об'єктів - від етнографічних польових та інших дослідницьких методів до форм написання чи обговорення етичних питань, коли вони виникають у курс антропологічних запитів.

Максимум три кредити, отримані в іншому університеті, може бути надано для отримання кредиту на отримання ступеня магістра. Двадцять сім кредитів повинні бути завершені в The New School соціальних досліджень".

Магістерська письмова експертиза

Після закінчення мінімум 27 кредитів, студенти можуть подати клопотання про те, щоб подати письмове іспити, яке складається з питань, що базуються в основному на необхідній послідовності курсів. Іспит пропонується раз на рік, навесні. Дивіться академічний календар для іспитів

Основні моменти програми

  • 30-кредитний магістр, 60-кредитний кандидат наук
  • Об'єднати основні поняття антропології з критичним вивченням природи та ролі етнографії в цій провідній програмі випускників.
  • Останні курси включають антропологію та час; Епідеміологія віри, етнографії та письма; і в пошуку політичних.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Детальніше

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу