Австрія

Навчання в Австрії

Вища освіта в Австрії

Австрія пропонує вищу освіту під наглядом і фінансовані федеральним міністерством з науки та досліджень. Австрія 'и 11 приватних університетів і 23 державних університетів надають студентам повний список освітніх програм і системи вищої освіти, що тепер служить масам, а не еліту, як це було до 1960 року. Всі студенти, свого часу могли вільно застосовуватися до державним університетом і великих в будь-якій області дослідження вони хотіли, процедура, яка нещодавно пережила кілька змін. Хоча Австрія і раніше дозволяє право студентів до основних з кількох предметів одночасно, державний сектор відповідає за освітні системи в даний час вводить обмеження на місці протягом декількох областей дослідження. В даний час ці предмети включають: психології, біології, стоматології, медицини, економічних наук, журналістики та ветеринарної медицини.

З 2001 року студенти, які відвідують австрійський університет більше не користуються безкоштовною освітою. Тим не менш, студенти з Європейського Союзу або Європейського Економічного Простору (ЄЕП), які закінчують свій ступінь проножка в мінімальну кількість часу (три роки) не потрібно платити за їхню освіту. Інші студенти повинні платити за навчання в розмірі € 370 ($ 500) за семестр, якщо вони з австрійським громадянством і € 700 ($ 950), якщо вони не є австрійські громадяни.

Отримання бакалавра 'и ступінь в Австрії зазвичай займає від трьох років. Отримання ступеня магістра або доктора зазвичай займає ще два-три роки, залежно від типу об'єкту зйомки і специфікацій, в якому студент навчається.

 

Університети прикладних наук (Fachhochschulen)

Університети прикладних наук відрізняються від традиційних австрійських університетів в тому, що вони пристосовані для розміщення студентів, що бажають оволодіти практичним навиком над академічними знаннями.Будучи студентом, які відвідують Fachhochschule, ви не будете мати можливість вибрати курси так само вільно, як ви могли б бути в навчально-орієнтований університет. Це робиться для того, що всі студенти, що надходять випускник університету прикладних наук в межах рекомендованих трьох років.

 

Австрійський Приватні університети

З 2001 року всі приватні університети повинні бути акредитовані, перш ніж вони юридично дозволяється давати вчені ступені. Федеральне міністерство освіти, науки і культури має право надавати акредитацію. В даний час 13 приватних університетів, які працюють в Австрії повністю акредитовані. Деякі з них включають в Європейському університеті світу, Університету Зігмунда Фрейда (Відень) і Парацельс Medizinische Privatuniversität (Зальцбург).

 

Вчених ступенів

Ступінь магістра першого ступеня віддається студентам, які закінчують 5:56 річний курс в області соціальних наук, природничих наук, гуманітарних наук, юриспруденції, економіки. Студенти, що спеціалізуються у сільському господарстві або інженерно отримає Diplom-Ingenieur по закінченні навчальної програми. Останнім часом деякі австрійські університети почали видавати бакалавр 'и градусів до Магістра або Master ' и ступеня.

Медицина є єдиною областю дослідження, в яких студент може заробити докторську ступінь принаймні після шести років відвідуючи університет. Багатьох областях дослідження, в тому числі медицини, вимагають, щоб студенти пишуть і доставити науково-дослідну роботу називають Дипломна робота, яка зазвичай складає в середньому не менше 100 сторінок.

 

Відомі австрійські університети

Заснована в 1365 році, Віденський університет є найбільш відомим з Австрії 'и університетів і пропонує три центрів і 15 факультетів, які включають факультети комп'ютерних наук, психології, бізнесу та економіки, фізики, хімії та математики. Є також Центри з молекулярної біології, перекладознавство і спортивній науці. Два інших провідних австрійських університетах Університету Інсбрука і Карла-Франца-Universität Graz.


Застосовуючи до австрійського університету

Для застосування в якості студента (так званий "першого циклу "), студент повинен мати діючий сертифікат від їх попередній школі про те, що вони володіють кваліфікацією для вступу у вищий навчальний заклад. Студенти, які є членами ЄЕП повинні завершити гімназії перед кваліфікацією для участі австрійського університету.Вам також буде необхідно показати, що ви можете говорити німецькою та англійською мовами, а також вжити додаткових відбіркові класів, якщо це необхідно.

Перед студенти можуть звернутися до майстра 'и програми в Австрії, вони, має бути, отримав ступінь бакалавра ' и ступінь або інші еквівалентні ступеня до диплома бакалавра 'и відповідно з австрійським освітнім вимогам.

Деякі з найбільш конкурентоспроможних освітніх програм в Австрії приймають студентів відповідно до середній бал взяті з попередньої роботи школи. ЄС студенти можуть конвертувати свої GPA до австрійської системи за допомогою ЕСК (Європейський перетворювачем оцінок). Номери для європейських студентів може отримати доступ до стандартних порівняння діаграми класів використовуються європейські студенти, щоб обчислити їх австрійські ГПД.

Німецька мова навчання в Австрії. Студенти повинні представити документи, що підтверджують їх знання німецької мови, забезпечуючи результати, отримані від попередніх перевірок або дипломи зароблені від прийняття курси німецької мови.

 

Медичне страхування

Європейський союз і ЄЕП студенти повинні мати свою Європейську карту медичного страхування з ними під час участі австрійського університету. Іноземні студенти можуть або отримати державну допомогу австрійського медичного страхування або страхування здоров'я купівлю у приватного перевізника.

 

Чому варто вчитися до Австрії?

Що пропонує надзвичайно розвиненою соціальної ринкової економіки, різноманітні можливості для працевлаштування і один з найвищих рівнів життя у світі, Австрія входить до топ-15 найбагатших країн у світі. З бурхливо розвивається індустрії туризму, цікаві історичні пам'ятки і красиві гірські пейзажі, Австрія як і раніше користується популярністю серед європейських та зарубіжних відпочиваючих, а також студентів, що бажають отримати вищу освітніх градусів від престижного австрійського університету.

Про Австрії

Австрія офіційно називають Австрійській Республіці, країні, яка вважається політичним федеративна республіка, з населенням понад вісім мільйонів осіб громадян. Австрія межує з північної сторони Німеччини і Чехії, Словаччини та Угорщини на його східній стороні, Італії та Словенії на півдні і Ліхтенштейном і Швейцарією на заході. Дев'ять федеральних земель поділяється на райони включають Австрію 'и 84000 квадратних кілометрів землі (33 000 квадратних миль), з Відень є його столицею і найбільшим містом. Членом Організації Об'єднаних Націй та Європейського союзу, Австрія прийняла євро в якості офіційної валюти в 1999 році.

 

Австрія 'и клімату

Велика частина Австрії лежить у помірному для охолодження зоні впливу влітку теплі вітри з заходу.Тому що більшість з Австрії затьмарений Альпи, клімат переважно "Альпійська " клімат - досить холодною протягом зимових місяців (від 0 до -10 за Цельсієм або 32 до 15 градусів за Фаренгейтом) і відносно теплим літом ( від 25 до 40 або 77 за Цельсієм до 100 градусів за Фаренгейтом). У середньому, Австрія отримує близько 660 мм (26 дюймів) від дощу, снігу або льоду щороку, з середньою щомісячної суми опадів 55 мм, або близько двох дюймів.

 

Основні факти про Австрію

  • Майже 90 відсотків Австрія 'и громадяни говорять німецькою, а потім сербські / боснійська / хорватська (чотири відсотки), турецький (двох відсотків); угорського (половина відсотка) і польських (половина відсотка)
  • Більшість австрійців, які є релігійними католиками
  • Дев'ятнадцять австрійці отримали Нобелівську премію в галузі медицини, фізіології, хімії або фізики. Це зараз виступає в якості одного з номерів вищої нагороди на душу населення для будь-якої країни в світі.
  • Відновлювані ресурси поставляють Австрії з більш ніж 60 precent своєї могутності, в першу чергу сонячної та вітрової енергії.
  • На майже 650 років, Віденський університет є Австрія 'и найбільших і найстаріших університетів.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Австрія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Австрія