Історія М.А.

Загальні відомості

Опис програми

Студенти, які мають на ступінь магістра на факультеті історії тісно працювати з міжнародно визнаним факультетом GW в широкому діапазоні спеціальностей, в тому числі сучасної Америки, на початку сучасної Європи і імперські і колоніальних досліджень.

Програма MA не тільки готує студент до докторської роботи, але і для широкого кола професій, від навчання учнів середніх шкіл до роботи уряду по історичним дослідженням в приватному секторі. Вашингтон, округ Колумбія має деякі з кращих ресурсів для історичних досліджень в світі, в тому числі Національного архіву, бібліотеки Шекспіра Фолджера і Бібліотеку Конгресу. Наші випускники MA пішли далі мати успішні і плодовиті кар'єри.

Які курси я повинен надійти протягом моїх перших років в програмі?

 • Якщо це ваш перший семестр в GW, ви повинні зареєструватися в Hist 6005.
 • Ви повинні прийняти два дослідних семінарів. Якщо ви повний робочий день студента, ви повинні планувати, щоб прийняти один в перший рік і один в другому курсі. Дослідницький семінар курс історії випускників, для яких ви пишете науково-дослідну роботу. Якщо це не зрозуміло з назви курсу, попросіть інструктора, чи є це науково-дослідний семінар. Студенти, які вирішили написати дисертацію магістра можуть розраховувати це в якості другого дослідного семінару.
 • Студенти які концентрують в імперських і колоніальних дослідженнях слід вжити необхідних HIST 6128 і 6050 перший семестр вони пропонують, так як вони вчать тільки в два роки.
 • Обговоріть курси, які ви плануєте приймати кожен семестр з вашим консультантом.
 • Віддавати пріоритет читання і науково-дослідних курси 6000 рівня викладаються членів факультету, що спеціалізуються в областях, близьких до вашої власної концентрації.
 • В очікуванні підтвердження інструктора, ви можете заробити випускник кредит для студентів курсів на рівні 3000, виконуючи додаткову роботу. Як правило, це тягне за собою додаткові читання і більш складних завдань паперу.
 • Ви можете записатися на курси в інших, ніж історія департаментів до тих пір, як вони пов'язані з вашою програмою навчання на ГВ.
 • Ви можете записатися на чотирьох курсів (12 кредитних годин) в консорціумі з десяти університетів в області постійного струму. Натисніть тут, щоб зареєструватися на ці курси. Наступні застереження застосовуються:
  • Будь-які годинники передачі кредиту для випускників курсів, в іншому місці до прибуття на GW буде списана за кількість консорціумів навчальних годин, яке вам дозволено брати.
  • Ви не можете зареєструватися в консорціумі, звичайно, якщо він дублює курс GW пропонується в тому ж семестрі.

Скільки курсів я повинен надійти в?

 • Якщо ви повний робочий день студента, ви повинні прийняти три курси (дев'ять кредитних годин) кожен семестр, поки ви не закінчили принаймні 36 кредитних годин. Це додає до двох років очного курсу.
 • Якщо ви працюєте більше 20 годин на тиждень ви не можете мати більше двох курсів (шість кредитних годин) кожен семестр.
 • Студенти, зареєстровані для менше 6 годин на даному семестрі, однак, вважаються «менше половини часу» і може зіткнутися з проблемами студентських кредитів і, якщо громадянин іншої країни, студентські візи.
 • Якщо ви приймаєте легкий вантаж курсу, тому що ви майже закінчили з курсовим або тому, що ви досліджуєте або писати дисертацію, ви можете подати заявку на сертифікацію як половина або повний робочий день, навіть якщо ваша реєстрація відстає від цього визначення.
Останнє оновлення Червень 2017

Про навчальний заклад

Хто ми У Колумбійський коледж GW мистецтв і наук, Дослідження процвітає, критичне мислення є ендемічною, співпраця є постійним, і реальний світ навчання йдуть рука об руку з навчанням. Через завидне г... Детальніше