Мозок науки: системи, обчислювальні

Неврологія та дослідження мозку

Дослідження нейронауки розглядається багатьма як кінцевою межами науки. Вона складається з різноманітного набору підходів, від вивчення генів, до вивчення нейронів, синапсів, схем, поведінки та пізнання. Неврологія в Інституті Вейцмана охоплює дослідження у всіх цих аспектах. Інститут має велику та яскраву спільноту нейрофізіологів, і це один з провідних центрів дослідження нейронних та мозкових досліджень у всьому світі. Використовуючи широкий спектр моделей та найсучасніші методи, нейробіологи в Weizmann прагнуть зрозуміти функції нейронів у сфері здоров'я та хвороб.

Інститут Weizmann пропонує цю конкурентну інтегровану програму MSc / PhD (Brain Sciences: Systems, Computational

Трек відкритий для студентів різного рівня

Мозок є найскладнішим відомим сутністю всесвіту. Вона лежить в основі всього, що є людиною, включаючи відчуття, рухи, емоції, спогади, навчання, мову, планування, уяву та свідомість. Таким чином, дослідження мозку включає в себе унікальний різноманітний набір дисциплін, включаючи фізику, математику, комп'ютерні науки, психологію, інженерію та біологію. Ми вітаємо видатних студентів з будь-якого з наведених вище навчальних програм, щоб подати заявку на цей трек. Трек пропонує широкий вибір курсів в Brain Sciences, що охоплює всі аспекти дослідження мозку - від систем, поведінкової та теоретичної нейронауки.

Мінімальні академічні вимоги

Ми вітаємо видатних випускників бакалавра з різних дисциплін, щоб подати заявку на нашу найсучаснішу пряму ступінь кандидата наук в галузі нейронних та мозкових наук. Кандидати повинні мати ступінь бакалавра з акредитованого місцевого або іноземного вищого навчального закладу або іншого сертифіката, що вважається еквівалентним колегією з вивчення у вашій галузі, з ГПД 85 (або еквівалентом). Кандидати з не ізраїльських вищих навчальних закладів або вищих навчальних закладів зобов'язані приймати зовнішні оціночні іспити на розсуд Ради з вивчення, у тому числі: GRE: як загальні тести, так і тести в предметі, яку ви хотіли б вивчити. Код FGS для GRE складає 3398, а бали повинні надсилатися безпосередньо з центру тестування GRE. TOEFL або IELTS: Тільки для кандидатів, чия рідна мова не є англійською. Зверніть увагу, що, якщо вас попросять вказати установу як одержувача, то Код університету Weimmann Institute of Science TOFEL C087.

Процес застосування

Вибрана кількість кандидатів буде запрошена на співбесіду на підставі академічних досягнень та рекомендаційних листів. Попередній досвід досліджень є перевагою, але не обов'язковим. Оскільки заявники до програми, як очікується, походять з дуже різноманітного фону, комітет інтерв'ю складається з трьох-чотирьох факультетів з різних областей дослідження мозку. Програма дуже вибіркова і обмежена невеликою кількістю студентів.

Кінцевий термін подання заявки

Заявки можна подати з 1 жовтня по 31 березня. Пізні заявки (тобто після закінчення вищезгаданих термінів) розглядаються лише у спеціальних випадках. Програми, отримані студентами-іноземцями, отриманими до 31 грудня, будуть розглянуті протягом січня, а співбесіди будуть проводитися на початку лютого. Остаточні рішення будуть надані до 28 лютого.

Як застосовувати

Будь ласка, заповніть загальнодоступну загальну форму заявки. Зверніть увагу, що через деяких технічних обмежень ця форма є ідентичною нашою звичайною формою для заповнення MSC. Отже, не хвилюйтеся і продовжуйте. Будь ласка, виберіть "Науки про життя" як основне поле навчання та "Мозок науки" як поле навчання. Після подання вашої заявки ви отримаєте електронний лист із зазначенням того, що заявка була отримана. Через пару днів ви отримаєте друге повідомлення електронної пошти з ідентифікатором користувача та паролем, що дасть вам доступ до служби онлайн-моніторингу, де ви можете перевірити стан своєї заявки.

Навчальний план

Будь ласка, зверніться на сторінку "Магістерські курси / обсяги виплат" за навчальними закладами.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
інформація
Заочне навчання
Денне навчання
Price
- Наші програми - безкоштовне навчання. Щомісячна стипендія присуджується кожному студенту.
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date