Індія

Навчання в Індії

Система вищої освіти в Індії

Після Китаю і США, Індії 'и системи вищої освіти є третім за величиною, з Комісією з університетським грантам, що представляють основні регулюючий орган більше вищих навчальних закладах. Між 2000 і 2010 роками, Індії побудували 20 000 університетів і коледжів, які приймаються більше восьми мільйонів студентів в цей час. Галузях науки і техніки в значній мірі сприяли індійським урядом на рівні коледжу, що призводить до кілька технологічних інститутів, таких як індійських технологічних інститутів та Індійський інститут управління, щоб отримати визнання від глобальних освітніх організацій. Крім того, Всеіндійська інститут медичних наук у Нью-Делі вважається одним з провідних наукових центрів щодо поліпшення медичної техніки і методів лікування.

Вчені ступені присуджуються в Індії відповідають британської колоніальної системи, з бакалавра та магістра дається як "мистецтво " або "Наука " градусів. Доктора градусів, також доступні для студентів, які закінчили вказаний майстер 'и програми, пов'язані з їх спеціальності. Прийом до вузів на основі балів зароблених студенти, старші класи середньої школи і сертифікат є досить конкурентоспроможними по відношенню до більш престижних університетів, що працюють в Індії. Насправді все Індію попередньо мед випробування прийнято щороку 200 000 студентів, з яких тільки 2000 не приймаються.

Міжнародний студентів, що бажають отримати ступінь в Індії потрібно буде пред'явити докази успішного завершення не менше 12 років середньої освіти в країні їх походження. Студенти також мають складати вступні іспити і представити результати у Міністерство закордонних справ у Нью-Делі.Прямі надходження до медичних, стоматологічні та інженерні програми ступеня не припустимо, незалежно від студента 'и минулому повноваження освіти. Тим не менше, інші програми ступеня не може вимагати від іноземних студентів, щоб скласти вступний іспит. Замість цього, студент 'и вищої освіти вступні іспити бали (наприклад, дії або СБ дано в США) може бути використаний для оцінки студентом певних технічних коледжів. Студенти, зацікавлені в отриманні ступеня в Індії повинні бути інформовані про те, що державні університети не приймають студентів, які не є громадянами Індії.

Вартість навчання в Індії значно варіюватися, з громадськими університети набагато дешевше, ніж приватні університети, тому що вони фінансуються урядом. Індійських громадян зазвичай платять менше, ніж $ 100 на рік для участі в суспільному університеті або коледжі. Приватний університет збори можуть варіюватися від $ 400 до $ 25 000 в рік, залежно від ВНЗ і тип ступеня програми.Номери для індійських студентів, що навчаються у приватному коледжі, як правило, віддається перевага перед індійських студентів, в основному, пов'язано з тим, що вони більш фінансово обладнані оплатити вартість навчання.

 

Чому варто вчитися в Індію?

Студентів, що бажають навчатися незахідних музиці, релігії, архітектури та мистецтва знайде Індію ідеальним місцем, де можна дізнатися поглибленого про ці предмети. Його різноманітний і захоплюючий культурі нездоланну поєднання давніх і сучасних стилів, які залучають ліберальної спеціальностями мистецтва з усього світу. Крім того, Індія пропонує передові інформаційні технології освітніх програм для студентів, зацікавлених в отриманні високо цінується бакалавра 'ов чи майстер ' и мірою відноситься до області обчислювальної техніки та інформаційних технологій.

Про Індії

Індія є південно-азіатської країни, в якому проживає майже півтора мільярда чоловік, другим за чисельністю населення в світі після Китаю. Індія 'и морські кордони складаються з Індійського океану, Аравійського моря і Бенгальської затоки і його земля межує з Китаєм, Пакистаном, Бутані, Непалі, Бангладеш і Бірми. Після драматичних змін в його ринкових операцій на початку 1990-х, Індія швидко перетворився на видного світової економіки, де вона в даний час вважається інноваційним, промислово розвинена країна тримає звання бути третьою за величиною країною відносно ДПП, або Puchasing влада парності. Однак це прискорення зростання не звернулася Індія 'и глибокий і тривалі проблеми з бідністю, недостатнім охорони здоров'я, неграмотність, недоїдання і корупції в поліції і державному секторах.

Федеральний уряд Індії складається з виконавчої, законодавчої та судової влади, з президентом Індії, яка виступає в якості глави держави.Президент обирається використанням виборчої системи коледжу і залишається при владі протягом п'яти років. Прем'єр-міністр, який призначається президентом, вважається главою уряду і підтримує високий рівень виконавчої влади. Індійський законодавчої гілки дотримується Вестмінстерського парламентської стиль системи правління у зв'язку з сильним впливом минулого британського колоніалізму.

Хоча модернізація Індії триває, традиційне суспільство залишається sharpely визначається індійської кастової системи, типу суспільного устрою стратифікації, який інгібує емансипованих соціальної взаємодії і мобільності, якими користуються більшість розвинених countries.Social класи в Індії позначають як "каст " , з певною касти вважається більш елітним, ніж інші. Хоча Індія володіє анти-дискримінаційних законів для запобігання переслідувань і забобонів щодо так званих нижчих каст, індійці, що живуть у сільській місцевості як і раніше піддаються дискримінації і сегрегації в міських районах.Сімейні цінності і як і раніше представляють значно впливових аспект індійської традиції, із заздалегідь підготовленою шлюби між двома сім'ями досі нормою для більшості індійського суспільства. Крім того, розлучення практично нечуваним в індійському суспільстві і дозволяється тільки у крайніх випадках зловживань.

 

Індія 'и клімату

Індія вважається "багатим розмаїттям, " країни і містить три області, звані "гарячих точок біорізноманіття ". Вона є домом для дев'ять відсотків всіх ссавців, що живуть у світі і шість відсотків всіх квіткових рослин. Середовища проживання в межах від хвойних лісів в Гімалаях в тропічних лісах на північному сході Індії і на Андаманських островах. Середні високі і низькі температури в діапазоні від Індії 75 градусів за Фаренгейтом до 55 градусів за Фаренгейтом (25 за Цельсієм до 12 за Цельсієм).Тим не менш, великі міста, такі як Бангалор, Мумбаї і Нью-Делі часто печуть при температурах, які залишаються вище, ніж 95 градусів за Фаренгейтом (35 за Цельсієм) протягом тижня за один раз. Дощі можуть бути важкими у тропічних районах клімат, з рівнем вологості коливається в районі 80 відсотків.

 

Мови в Індії

Індія не має офіційної мови, але Гінді говорять майже половина населення Індії 'и. Бенгалі, телугу, маратхі, тамільською, урду та гуджараті та інші мови, які студенти можуть зіткнутися під час навчання в Індії. Англійською мовою говорять багато індійців і вважається Індія 'и "другого " мовою за вибором. Індія також має багато різних мов, які були поставлені на "зникаючого мови " список, тому що число тих, що вижили оратори скоротилося до окремі осередки селах існуючих в сільських районах Індії.

 

Релігії в Індії

Вісімдесят відсотків індіанців практиці індуїзму, релігії, яку вчені вважають світ 'и найстаріших живої релігії. Індуси вірять в цілий ряд законів, щоденні моралі, дхарми, карми і реінкарнації. Інші релігії знайдений в індійському суспільстві, насамперед, християнства та ісламу.

 

Індія Валюта

Офіційною валютою Індії є рупія, яка контролюється і виданих Резервного банку Індії. Індійська рупія складається з 100 пайсов. З 2011 року, тільки монети гідністю 50 пайсов вважаються законним платіжним засобом. Банкноти в обігу в даний час включають в себе  5,  INR  10,  20,  50,  100,  500.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Індія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Індія