Європейський магістр у галузі освітнього менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь: Ступінь освіти, науки магістра

Професійний статус: Забезпечує доступ, щоб почати дослідження, педагогічної та професійної діяльності в галузі

Освітні і професійні цілі:

Він готує майбутніх лідерів навчальних закладів до роботи в області раннього дитинства, середньої, професійно-технічної, дорослий, продовжуючи або вищу освіту та інші суміжні галузі на національному або міжнародному рівні. Програма пропонує поєднання практичних знань, концептуальних основ і державою в найсучасніших досліджень підкреслюючи при цьому глобальне бачення управління освітою на.

Програма дозволяє випускникам виконувати функції у всіх пов'язаних з утворенням організації. Вони продемонструють передові розуміння поточного управління, керівництва та педагогічних питань і проблем у сфері освіти, а також можливість взяти глобальну перспективу у вирішенні питань управління у сфері освіти. У відповідь на широкий спектр викликів, які виникають в практиці, випускники набувають поглиблені знання та навички в галузі управління, лідерства та педагогіки.

Їх профіль компетенції дозволяє їм займати керівні посади в наступних типах установ і галузей: дошкільна і дитячий сад, первинний і вторинний постачальників освіти, постачальників професійну освіту, продовжуючи постачальників освіти, постачальників Вища освіта, освітні установи для дорослих, Спеціальні освітні установи, сервісні компанії (наприклад, консультантів), асоціації, громадські установи та органи (міністерства тощо).

Останнє оновлення May 2015

Про навчальний заклад

The mission of RTTEMA is to offer and provide life-long learning in the accredited study programs of the academy and contribute considerably to the educational and cultural life of Latvia – both its r ... Детальніше

The mission of RTTEMA is to offer and provide life-long learning in the accredited study programs of the academy and contribute considerably to the educational and cultural life of Latvia – both its regions and Riga. Згорнути